Skocz do zawartości

Moja dziewczyna wierzy w spiski


dominator1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką dziewczynę, któa wierzy we wszystko co usłyszy. Oto przykłady

Zamach WTC to nie zamach a spisek

Światem rządzi pewna grupa tajemniczych ludzi

Jej rodzice byli świadkami egzorcyzmów

Jej tata uzdrawiał ludzi w szpitalu - może nie dokońca tak ale mniej więcje oto jej chodzi

Iluminaci i te wszystkie pierdoły

Samoloty rozpylaja jakiś płyn w powietrzu i zostaja te białe smugi na niebie dlatego

Ukryte przekazy w teledyskach i piosenkach np Rihanny

I jeszcze sporo innych o których już niepamiętam.

Co mam zrobić? Mądra dziewczyna ale jak można wierzyć i interesować sie tym gównem? Ja nie jestem przeciwny spiskom , ale najzwyczjaniej nigdy się nie dowiem co jest prawdą i niezawracam sobie tym gównem głowy. Bardzo mnie wkurza, że nieda się jej przetłumaczyć tego, że życiem i światem najzwyczajniej rządzi los. Że nie wszytsko jest zaplanowane i nie wszystko jest jakims planem. Ona wierzy święcie w takie rzeczy :) Co o tym myślicie ?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryte przekazy w teledyskach i piosenkach np Rihanny

Wszystko prawda.

Lady Gaga też do nich należy. Słowo klucz Baphomet

Obejrzyj uważnie np. ten teledysk Gagi.

E:

a ta mgła nad smoleńskiem to też ich robota

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką dziewczynę,

Młody jesteś i jeszcze niedoświadczony... powiem Ci tak: jeśli teraz (zakładam, że ma ona kolo 20 lat) to Ci przeszkadza, to pomyśl co będzie za 10 lat, jak już będziecie np. małżeństwem i te cechy, które ma ona teraz będą 10 razy bardziej uwypuklone. Będą 10 razy bardziej przeszkadzać w życiu. a co będzie jak będzie miała 40 lat ? a 50? poza tym kiedyś nie wierzyłem, ale prawda jest taka, że jak chcesz wiedzieć jaką będziesz mieć żonę - popatrz na teściową (i na dodatek pomnóż przez dwa)

pozdrawiam

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niektórymi spiskami bywa tak, że czasem stają się coraz bardziej prawdopodobne. W połowie 90 lat słyszałem, że te "zdrowe" soki w kartonach nie są tak zdrowe. Ktoś twierdził, że mogą nawet być szkodliwe. Wtedy traktowałem te wypowiedzi jako teorię spiskową. A dzisiaj ma ona sporo zwolenników, prawda?

Tyle, że ta sprawa sama się wyjaśniła, nie trzeba się tym "jarać" ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.filmweb.pl/Teoria.Spisku

obejrzyjcie sobie razem film...

...a potem jej wyznaj, że zostałeś do niej wysłany przez starszyznę z Trzeciej Loży Masońskiej i chciałbyś jej - jako Wybrance - zaproponować wstąpienie do Pierwszego Kręgu Wtajemniczenia.

Jak Cię nie zatłucze młotkiem albo wałkiem, to będziecie żyli długo i szczęśliwie :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam taką dziewczynę,

Wstęp może sugerować, że masz ich kilka :D

Więc zainwestuj w pozostałe znajomości ;)

A tak serio, to omijaj z daleka ludzi, którzy nie potrafią logicznie myśleć i nie przyjmują żadnej zdrowo rozsądkowej argumentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykorzystaj to :)

Q: Czemu się tak gapisz na tą laskę ?

A: Czy nie wydaje Ci się ona opętana ?

Q: Znowu wyrzucili Cię z pracy:

A: to przez tych masonów - oni rządzą światem i wolą ludzi którzy nie myślą.

Q: Jak można się spóźnić na obiad 2 dni ?

A: To przez spisek maszynistów. Wywieźli mnie gdzieś w pola , robili pranie mózgu i zakazali o tym mówić komukolwiek.

Q: Czemu złapałeś Anke za piersi?

A: ma guzka ale jeszcze o tym nie wie ... itd itp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności