Skocz do zawartości

Moja dziewczyna wierzy w spiski


dominator1

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu wierzy w to, że wywrotowiec i kryminalista zwany Jezusem z Nazaretu po egzekucji trafił to niebios skąd rządzi i dzieli. Więc dlaczego nie wierzyć w inne spiski?

Dodam, że ilość spisków jaką knuje Google ma bardzo długą listę. Nie możemy potwierdzić a niemal wszyscy tutaj wierzą w jakiś spisek ukochanego monopolisty.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokuj jej YouTube, chodź z nią na spacery po lesie - może odzyska kontakt z rzeczywistością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu wierzy w to, że wywrotowiec i kryminalista zwany Jezusem z Nazaretu

buhahahahahahahaha ....A o tym że Jezus był wywrotowcem i kryminalistą wiesz z pierwszej ręki czy byłeś naocznym świadkiem ?

Takie info znalazłem w książce -> "Biblia". Nie wiem, jaki był Jezus ale w tej książce pisze, że był proces, był wyrok i była egzekucja :) To na pewno jakiś spisek.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości ma rację ;)

WTC- przemysł zbrojeniowy, potrzeba dojścia do Ruskich przez Afganistan...itd itd..

Jej rodzice byli świadkami egzorcyzmów- Ja tyż i co? Może chodziło o chorobę psychiczną ewentualnie moc w to, co daje czasem wiara, nawet w niemateralnego Bożka

Iluminaci i te wszystkie pierdoły- W to i ja wierzę, jak i grupę Bildberga i jej cel

Polecam również poczytać o projekcie MK Ultra ;)

Rihanna to mi się ino z jednym kojarzy

1094759f57630999.gif

Ale Iron Maiden

Otoczeni grzesznikami i ociekający winą

Robicie pieniądze, grzebiąc w brudach i szlamie
Paradujecie w wieżach z kości słoniowej z wypiętymi brzuchami
Lokujecie nasze życie
W swoich gierkach i knowaniach

Musisz na nich uważać – bądź szybki, nie daj się zabić
Oczy węża na niebie – [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] w twojej głowie siedzi

Bądź szybki!
Inaczej zginiesz!
Bądź szybki!
Inaczej zginiesz!

Pomyśl… co rządzi naszym światem
Zobacz… kto pociąga za sznurki
Wiem, że na twarz nie upadniesz
Twój gruby brzuch utrzyma cię ładnie


Kto pociąga za sznurki…


Żmija wpełza ci do ucha
On mówi: „głosuj na to czego chcesz słuchać”
Nie ważne, co jest złe – wystarczy, że tobie jest dobrze
Więc dalej rżnij głupa aż całkiem oślepniesz


Musisz na nich uważać – bądź szybki, nie daj się zabić
Oczy węża na niebie – [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] w twojej głowie siedzi
Musisz na nich uważać – bądź szybki, nie daj się zabić
Oczy węża na niebie – [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] w twojej głowie siedzi

Mądra dziewczyna ale jak można wierzyć i interesować sie tym gównem?

Jedni gadają głupoty, inni mają swoje teorie, trzeci grają w bierki, nie ma nic dziwnego, iż każdy z nas ma inny punkt widzenia, więcej tolerancji w miłości :D Z czasem dorośniesz, i zrozumiesz, że kobiety nie za często gadają "mądrze" wedle faceta, to działa w obie strony ;)

Ona wierzy święcie w takie rzeczy :) Co o tym myślicie ?

Myślę, że to nie jest to, skoro publicznie o tym mówisz na forach internetowych? Zastanów się czy chcesz spotykać się z kimś, kto ma odmienny punkt spojrzenia na życie, przez pryzmat obiektywnej oceny danej sytuacji

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką dziewczynę, któa wierzy we wszystko co usłyszy.

Biorąc pod uwagę Twój nick, grupę w której się znajdujesz to wszystko można sobie bardzo różnie tłumaczyć ;)

dominator1
  • av-18841.jpg?_r=1256738101
  • na dywaniku

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dominator1 z drugiej strony miliony na świecie wierzą w niewidzialną siłę Boga, Buddę, Jahwe, Allaha itd. Więc czemu ganić ją za to, że wierzy w to co pisałeś, że doszukuje się prawdy. Wprawdzie paranoja jest powszechna.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mniej więcej powiedział Ford Prefect, to paranoja i to jest normalne u każdej istoty myślącej we wszechświecie :) Każdy mniej lub bardziej poszukuje prawdy i jakiegoś sensu, ale w przeciwieństwie do sprzątaczki z "Sensu życia" wg. Monty Pythona, my mamy bogate źródło wiedzy zwane internetem. Wartościowej wiedzy oczywiście.

Znajdź jej jakieś konstruktywne zajęcie, np. gra w szachy. Tam poszukiwanie "spisków" bardzo się przydaje ;)

e:

acid_picdump_01.jpg

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności