Skocz do zawartości

[Wykonam] Tanio i rzetelnie artykuły, teksty na blogi, zaplecza.


RiT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dłuższego czasu, oprócz SEO zajmuję się także pisaniem tekstów. Czynnie piszę na Textbookers – z oceną na tę chwilę między 5,01 – 5,50. Wykonuję teksty na zaplecza, precle, do katalogów, tematyczne, na blogi. Osobiście wolę pisać teksty lepszej jakości, bo dają więcej frajdy i satysfakcji, natomiast tak jak napisałem wyżej wykonam każdy tekst z wyżej wymienionych.

Dla zainteresowanych:

  • nie wystawiam faktur z VAT, a rachunek (po nowemu też Faktura, ale bez VAT),

  • nie pobieram żadnych zaliczek, czy przedpłat. Płatność w połowie zlecenia lub na koniec, w zależności od wielkości zlecenia,

  • mogę wykonać próbny tekst,

  • trzymam się sztywnych zasad, czyli termin, dzień rozliczenia oraz współpraca i kontakt, tego samego oczekuję od zleceniodawcy.

  • wykonuję tylko teksty ręczne, nie wykonuję tekstów z synonimami, wszystkie teksty piszę osobiście!

Teksty gorszej jakości, nie są zlepkiem przypadkowych zdań, mają sens i logikę, ale oczywiście nie będzie to dzieło poetyckie, czy po prostu kawał dobrego contentu jak to ma miejsce w przypadku tekstów lepszej jakości.

Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące tekstów, to proszę Napisz mi je i przekaż. Jeśli tekst o ziemniakach ma być np. o konkretnej odmianie, napisz mi to!

Cennik [ wszystkie ceny są za 1000 znaków ze spacjami]

  • tekst preclowy – 0,90 gr

  • tekst zapleczowy – 1,20 zł

  • opis do katalogu – 1 zł

  • artykuł tematyczny – 3 zł

  • artykuł specjalistyczny – cena do uzgodnienia

  • opis produktu – 1,50 zł

Kontakt: info@rtmedia.pl | profil G+

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności