Skocz do zawartości

Penguin update w nadchodzacym tygodniu?


agtile

Rekomendowane odpowiedzi

pozycjoner, to osoba BHS. Stricte pozycjoner. Nie ma czegoś takiego wśród pozycjonerów jak pozycjonowanie WHS. każdy link, który jest generowany sztucznie przez pozycjonera to BHW. A firmy nadal się tną na "pozycjonowanie white hat seo już od 9.99 zł miesięcznie!". Ponadto, kto jeszcze wierzy, że WHS, faktycznie WHS daje stabilne efekty ? Nie ma czegoś takiego. Dla google WHS to white hat adwords :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 461
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

"90 procent linkow to te bez keyworda w nazwie z for"

Takie linki z for generują kupe duplikatów przez owe skrypty. wydaje ci sie, że dodałeś posta, a linków leci z 50. To raz.

2 - jeden skrypt - czytaj linki tylko z for - to ZUO. Łatwo dostać za to po doopie.

Dywersyfikacja to nie tylko anchory, ale i skrypty, miejsca umieszczenia linków, linki w różne miejsca serwisu, itp.

Fora są zaśmiecane z czasem, dlatego trzeba uważać.

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyszedł ciekawy przypadek wraz z obecnie panującym update.

Niegdyś miałem stronę, ale przekierowałem ją na inną domenę (musiałem ją przenieść). Pozostawiłem jedynie subdomeny. Dziś zerkam, a subdomen brak w indeksie. Podłączam jedną z subdomen pod GTW, a tam info:

Improve the search presence of https:....... , jako że wyszukiwarce przedstawiam inną treść niż userowi, co jest kompletną bzdurą, gdyż takie coś nie ma miejsca.
Dałem do rozpatrzenia, zobaczymy co wyjdzie, a szkoda bo całkiem ładny ruch na tych subdomenach był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jaśnie panujący update dał po doopie. Satre stabilne domeny oberwały, nie w otchłań ale na pocżatek drugiej strony wyników, cały długi ogon i frazy główne. Pytanie czy teraz już coś robić czy jeszcze czekać, tylko właściwie na co czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jak działa teraz google :) wpisałem angielskie keywordsy i wybrałem j.polski w wyszukiwarce. Efekt: wypluwa mi jakieś ruskie, chińskie i inne dziwne strony w top 10 oprócz polskich.

U mnie jak do tej pory poleciały tylko 2 frazy z top 10 do +100, podejrzewam filtr algorytmiczny.

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na DKW.pl i zobacz sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy oraz jak zarabiać na grach ! Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki?Ten portal finansowy pomoże Ci wybrnąć z problemów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


podejrzewam filtr algorytmiczny

Idź dalej tym tropem, ale żebyś nie trafił w ślepy zaułek, bo wtedy śledztwo trzeba będzie zamknąć.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Idź dalej tym tropem, ale żebyś nie trafił w ślepy zaułek, bo wtedy śledztwo trzeba będzie zamknąć.

Wydaje mi się, że jest to właśnie filtr algorytmiczny i mam zamiar szukać linków dzięki którym go dostałem. Jeżeli się mylę, bądź tak miły i napisz co o tym sądzisz. Czy może lepiej nie być w gorącej wodzie kąpanym i poczekać co będzie się działo ?

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na DKW.pl i zobacz sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy oraz jak zarabiać na grach ! Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki?Ten portal finansowy pomoże Ci wybrnąć z problemów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i mam zamiar szukać linków dzięki którym go dostałem

I później co, zgłosić je do DT? Jak dla mnie nie do przyjęcia rozwiązanie, ale fani tego narzędzia pewnie przyklasną.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest to właśnie filtr algorytmiczny i mam zamiar szukać linków dzięki którym go dostałem

Filtr algorytmiczny przyznawany jest nie tylko za linki. Właśnie tu potrzebna jest odpowiednia diagnoza.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności