Skocz do zawartości

Penguin update w nadchodzacym tygodniu?


agtile

Rekomendowane odpowiedzi

Na wszelki wypadek, gdyby ktoś dalej się upierał, że update zakończył się w zeszłą niedzielę:

https://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/black-hat-seo/711703-penguin-3-0-released-couple-hours-ago-12.html#post7326095

https://www.seroundtable.com/google-penguin-updating-again-19337.html

Wczoraj o południu z kolei rzucało stronami po polskich SERPach. Dzień wcześniej widziałem to samo w UK. Chyba teraz pora na US.

Nie przyzwyczajajcie się zbyt szybko do powrotów, ale też nie traćcie nadziei z powodu wylotek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 461
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ciekawa sprawa, strona która dostała najbardziej po d.. z TOP3 wyleciała w nicość prawie na wszystkie frazy, dziś po równo tygodniu powracała do TOP10 nie na tak wysokie miejsca ale ważne że na pierwszą dziesiątkę

dodam że przy stronie nic nie robiłem, nie linkowałem, jedynie dodałem do niej kod z Narzędzia dla webmasterów, aby sprawdzić czy jest jakieś powiadomienie o filtrze

ciekawe czy wróciła na stałe czy za chwilę znowu wylot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziwne że tylko moją domenę dotknęła aktualizacja :(

Też jestem w szoku.


z TOP 1 na TOP 15

a co te TOP oznaczają?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziwne że tylko moją domenę dotknęła aktualizacja

Nie tylko Twoją i wcale nie jest to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz małe pytanie, mi poleciała jedna domena ale dosłownie o paręnaście pozycji (z TOP1-3) na 14 - 16. Co ciekawe - jedno słowo kluczowe zostało na 1 pozycji i jedno z 4 na 10.

Zastanawiam się czy jeszcze czekać?

Czy coś tam już zacząć robić?

Bardzo wściekła meblościanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności