Skocz do zawartości

Penguin update w nadchodzacym tygodniu?


agtile

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 461
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ile wart jest aggorytm widziałem dziś w ciekawym przypadku. Dotyczy wyszukiwania w US.

Na pewne słowo kluczowe od lat siedziało sobie 14-17 różnych domen w TOP 20, zazwyczaj wszystkie ściśle związane ze słowem, faktycznie najpopularniejsze.

I dzisiaj poszła zmiana. Pozostała tylko jedna domena TOP1, cała reszta poleciała 12 pozycji w dół.

A te dwanaście pozycji zajęły youtuby z tego samego kanału użytkownika, nie aż tak wielce popularnego.

Kanałów youtube o dokładnie tej samej tematyce, znacznie ciekawszych, popularniejszych i bardziej profesjonalnych jest dużo więcej, ale nie wiadomo z jakiego powodu G nagle wrzucił w topy 12 bezsensownych youtubów z jednego kanału.

Słowo kluczowe wcale niezwiązane z np. hasłem "video"

Wiem, że to tymczasowe zawirowania, bo już po chwili tych youtubów było 7, a godzinę później 14, ale mimo wszystko to:

"Śmiech, dno i dziadostwo"

Jak tak dalej pójdzie to zwykli ludzie w końcu jednak przejrzą na oczy mam nadzieję.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już pisałem, że w SERPach będzie mieszać stałe. Jest to spowodowane wcześniejszymi zmianami w algo, zwierzaki działają na bieżąco . Był czas aby się do tego przyzwyczaić.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności