Skocz do zawartości

Penguin update w nadchodzacym tygodniu?


agtile

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 461
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Optymalizacja, dodawanie nowej treści, podstron, obrazków, filmików, niespamowanie linkami? ;-)

Tak to mogą się bawić ludzie, którzy prowadzą własną twarzoksiążkę i zależy im tylko na tym żeby ich rodzina znalazła na imię i nazwisko.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat na tym forum skargi są na Google z powodu kar nakładanych za linki które w ocenie skarżącego są OK a pomimo tego "naturalne" linkowanie kwitnie i uwalane są kolejne strony. Pozycjonerzy żyją w niepewności jutra, jak na wojnie.

Robienie ciężkich fraz to nie jest jedyna droga do sukcesu, można zrobić 1000 fraz bardzo łatwych (samą tylko publikacją artykułów), które zrobią się same i efekt będzie lepszy. Nic nowego nie napisałem, ale może niektórzy powinni też sobie o tym przypomnieć. A takie kejsy, że komuś pozycje wzrosły gdy odpadły jakieś linki, to też było nie raz. Kilka, kilkanaście linków zawsze się przyda ale patrz wyżej.

Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie ciężkich fraz to nie jest jedyna droga do sukcesu, można zrobić 1000 fraz bardzo łatwych (samą tylko publikacją artykułów), które zrobią się same i efekt będzie lepszy.

Można, ja również te krok już jakiś czas temu obrałem, a jednak w przypadku jednego serwisu poleciałem nawet na te "łatwe" frazy, nie daleko ale jednak odczuwalnie.. wiadomo że w przypadku tych łatwych fraz liczą się jednak pierwsze pozycje,

Jak Realnie zarabiać online - https://www.zarobic-online.pl/ - mój poradnik, HornSEO - hornseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności