Skocz do zawartości

Penguin update w nadchodzacym tygodniu?


agtile

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się ten update się podoba, puściły filtry i kilka stronek które za ch**a pana nie chciały wbić się w 30-kę weszły jak burza do topów, wypadła jedna stronka z top 5, miała skoki między top 20 a niebytem, a od wczoraj piękne top 3, byle tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 461
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Listopad u mnie żadnych mrozów nie ma. Wręcz przeciwnie, zauważam sporą rotację.

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dioen: nie wiem nie korzystam z adwords (jeszcze), ale Semstorm pokazuje 1-2zł. Frazy trudniejsze, dające $ w branży (również jednowyrazowe). Oponami itp. się nie zajmuję ;)

Listopad: nie mam pojęcia z czego to wynika (globalnie). U siebie zauważam efekty (pozytywne oraz negatywne) linkowania, jak i optymalizacji. W temat wchodzą również nowe strony.

P.S. Monitoruję tylko kilkaset fraz ze swojej branży i być może są mrozy. Ja piszę o swoich konkretnych obserwacjach.

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mimo dowalenia linkami, frazy drgają tylko +/- 2-3 pozycje. Także myślę, że nowe linki są obecnie niewidoczne mimo, że zaindeksowane. Webcache nadal na wszystkich stronach jest z okolicy dnia 20 października.

Masz artystyczną stronę? Dodaj ją do artystycznego katalogu sztuki ARTKATALOG.PL
Jeśli nie masz artystycznej strony, nic straconego! Dodaj ją do europejskiego katalogu stron ZWARTA.EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności