Skocz do zawartości

Penguin update w nadchodzacym tygodniu?


agtile

Rekomendowane odpowiedzi


sprzedaż multikodów do zbanowanych katalogów już się skończyła

wypominanie blejkowi przeszłości już nie jest modne a sprzedaż skończyła się jakiś rok temu. Podstawa ewolucji.

Przetrwają nie ci najinteligentniejsi, lecz ci, którzy potrafią się najlepiej przystosować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 461
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Darujcie sobie te personalne przejażdżki w temacie o pingwinie. I poważnie, ktoś ma pretensje do Blake, że reklamował propagandą swoje katalogi, w które włożył kasę i na których zarabiał? :P To tak jakby chcieć od właścicieli swli żeby pisali, że nie działają, zejdźcie trochę na ziemie i wróćcie do tematu.

Żeby nie było, że sam spamuję to podrzucę temat. Podobno według niektórych ten pingwin działa online, ja tego nie widzę. Więc a) albo nie działa online albo B) działa etapowo i jeszcze nie było kolejnego etapu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że sam spamuję to podrzucę temat. Podobno według niektórych ten pingwin działa online, ja tego nie widzę. Więc a) albo nie działa online albo B) działa etapowo i jeszcze nie było kolejnego etapu?

Kurde chyba jestem zmęczony, bo zupełnie nie ogarniam tego posta.

Online (online, pierwotnie on-line z ang. dosł. na linii) – zwykle status osoby, serwera lub innego podmiotu związanego z dostępem do łączy komunikacyjnych (np. internet), który informuje o dostępności – aktywności. Przeciwieństwem trybu online jest tryb offline.

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


działa etapowo i jeszcze nie było kolejnego etapu?

Etapy są w maju i październiku (niektórzy się do nich podobno już lata wcześniej przygotowują).

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shron w sensie jest już elementem podstawowego algorytmu, a nie puszczanym zwierzakiem. Ale jak dla mnie zostało po staremu, bo niczym się to nie różni od corocznych październikowych ulepszeń jak na razie, może poza tym, że w tym roku nie było już co wycinać na taką skalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w sensie jest już elementem podstawowego algorytmu, a nie puszczanym zwierzakiem

Od dawna tak jest. Pisałem już o tym ale nikt nie zwrócił uwagi a później są takie kwiatki jak mrozy. :)

Każdy tzw. zwierzak jest składową algo, google co chwila tylko usprawnia działanie. To widać po wahaniach pozycji.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili oczyszczanie profili linków ma bezpośredni wpływ na "odblokowanie" strony.

Masz na myśli strony które oberwały po Pingwinie? Wystarczy oczyścić profil i pozycję wrócą same? Ile czasu czekałeś na reakcję po oczyszczeniu profilu linków?

Uroczystości rodzinne

Pięknie wykonane Zaproszenia ślubne ręcznie robione w rewelacyjnych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x@up

nie, miałem na myśli faktyczne, fizyczne zdejmowanie linków, zwłaszcza tych słabej jakości i podpinanie linkowania od nowa, aby zachować przyrost linków

Domeny różne, nie tylko te które oberwały 18.10.14.

Większość z nich siedziała zamrożona już od dawna, ale dopiero teraz zauważyłem reakcje na bezpośrednie zmiany w profilu linków.

Udało mi się (mam nadzieję, że na dłużej) wyjść z 2 domenami, które oberwały w październiku.

Czas na testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w modzie mają taki updacik. Zmienają suwak żeby linki przez 301 miały większą moc. Odpalają. Zapisują wszystkie domeny który dostały największego kopa. Cofają + wszystkie domeny, które dostały do mocy na daną frazę "za dużo" lecą na stronę 20. Strona 20 jest zarezerwowana na pure spam i cwaniaczki co grają 301 już też tam lądują. Takie dziadostwo jest odpalane tylko na konkretne frazy. Frazy, które są ważne z punktu widzenia przychodów z adwordsa, więc nie każdy z was doświadczy pewno ścierwa.

ku Chwale Adwordsa, w Topy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i cwaniaczki co grają 301

a Ty jesteś za mało cwany?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blade uwierz mi oni mi tym najbardziej dokopali. Nie wiem czy poczułeś się tym urażony, ale ja np. siebie uważam za cwaniaczka i pasożyta google. Nigdy nie będę respektował ich zasad a wszystko co robię na dziś dzień traktuje już z przymużeniem oka, bo swoje już zarobiłem i mogę sobie pozwolić co jakiś czas napisać troszkę prawdy, która w jakimś stopniu może zminimalizować wasze cierpenie. Ty na tym forum tylko gadasz głupoty a 90% twoich wypowiedzi to jakieś czepianie się amatorów, którzy spadli z kosmosu. Nie wiem na czym polega twoja taktyka ale wychodzi na to, że próbujesz pokazać, że coś wiesz a niczym się nie dzielisz i czekasz na PW żeby jakieś leszcze zgłaszały się do ciebie o seo. Uwierz mi nie raz przejrzałem twoje projekty na wylot i robisz wiele błędów. Proponuje, żebyś czas, który poświęcasz na dogryzki i ukryte posty typu "wy nic nie wiecie" poświęcił na przeglądanie serpów i naukę od prawdziwych cwaniaczków.

ku Chwale Adwordsa, w Topy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uwierz mi nie raz przejrzałem twoje projekty na wylot

:hahaha:

Spoko


czekasz na PW żeby jakieś leszcze zgłaszały się do ciebie o seo

Odsyłam ich z kwitkiem.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności