Skocz do zawartości

Ania Przybylska nie żyje


mcmagik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na chorobę raka trzustki umiera wiele osób. Ta choroba jest w małym, stopniu uleczalna. aktorka umierała w śród najbliższych, którzy byli przygotowani na tę okoliczność.

Anna Przybylska chyba nie była wyjątkową polską aktorką. Skąd ten podziw w chwili obecnej? codziennie wielu ludzi umiera śmiercią gwałtowną gdzie bliscy nie są przygotowani na tę ewentualności. Anny bliscy byli przygotowani. Czym sobie Anna Przybylska zasłużył aby obecność jej była widoczna w przeciągu kilu dni w mediach. Czym sobie Anna Przybylska zaszkodziła aby być codziennie w mediach?

Rozumiem popularność i chęć bycia w cieniu, ale dlaczego teraz?

Nie oceniam jej jako aktorki gdyż mało oglądałem z nią filmów. Oceniam jej brak jak każdego człowieka.

Bardziej śmierć Stev'a Jobs'a była mi bliższa niż Anny Przybylskiej.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzalfRock masz rację, ale nie do końca się z Tobą zgodzę, bo ona była "inna" w swej branży niż inni celebryci. Ja wiem, co chcesz przekazać i ja to rozumiem, bo sam czasami nie moge ogarnąć jaranie się jakąś osobą publiczną, która umarła, ucierpiała czy coś takiego. Jednak warto zaznaczyć raz jeszcze, że Przybylska była oryginalna, można ją było zidentyfikować po głosie (który miała naprawdę fajny) i co najważniejsze, była sobą w przeciwieństwie do innych celeszmat, którzy udają kogoś kim tak naprawdę nie są...

Co prawda grała w jakiś tam gównianych produkcjach itd., ale była naprawdę miła prywatnie (widziałem się z nią parę razy, ale wtedy miałem z 12-14 lat - brat cioteczny ją znał).

Poczytaj też co mówiła o śmierci itd.

Co do Steve'a to też był ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym sobie Anna Przybylska zasłużył aby obecność jej była widoczna w przeciągu kilu dni w mediach. Czym sobie Anna Przybylska zaszkodziła aby być codziennie w mediach?

Rozumiem popularność i chęć bycia w cieniu, ale dlaczego teraz?

1. Zmarła popularna polska aktorka w młodym wieku

2. Wskaźniki oglądalności rosną w takich sytuacjach gdzie stopień empatii widzów jest jednym z wyższych w hierarchii zainteresowania informacją, które niestety same media nakręcają (wywiadami z wszyskimi kto tylko przyjdzie do głowy, wspomnieniami znajomych, zdjęcia itp. itd.) - brutalne ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda grała w jakiś tam gównianych produkcjach itd

z tym zgadzam się. :)

Panowie, należy przyjąć iż to jest moje zdanie. Mogę je mieć odrębnie od waszego. Tak?

Nie obchodzi mnie co o niej sądzicie. Ja napisałem swoje wyżej. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i trocha przystopuj w tym swoim waleniu na PIO.

dlaczego? Dasz mi banana, czy odpoczynek? tylko dlatego, że potrafiłem się sprzeciwić Tobie kilka razy? Już na mnie przecież nasłałeś blaka. :D

tylko dlatego, że mnie wali czyjaś opinia? :) Blake gorsze rzeczy pisze i nie zareagowałeś. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw te swoje teksty o "nasyłaniu" bo Blake na oczy nie widziałem :D i nie obchodzi mnie prywatnie Twoje zdanie o tym co pisze, nie jestem barszcz aby mnie lubić lub nie.

Powiem czemu zwróciłem Tobie uwagę, bo nikt nie napisał, że jego "wali" Twoje zdanie, więc przystopuj od walenia innych, tym bardziej w takim temacie. EOT

Blake gorsze rzeczy pisze i nie zareagowałeś

właśnie kończy się jemu urlop który dostał za niewłaściwy język na forum, mogłeś by się domyśleć czemu on nie piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna Przybylska chyba nie była wyjątkową polską aktorką. Skąd ten podziw w chwili obecnej?

A że ty niby co sobą reprezentujesz, żeby to oceniać?

Bo akurat środowisko filmowe włączając aktorów, reżyserów, scenarzystów ma dokładnie odwrotne zdanie.

A zapewne, gdyby nie choroba pani Ania wiele innych wspaniałych ról by zagrała.

Skąd podziw? Ano dlatego, że niewielu aktorów potrafiło być tak nataralna jak ona, dlatego, że była piękna, dlatego że nie odbiło jej jak innym celebrytom, dlatego, że przy tym wsszystkim była wspaniałą mamą trójki dzieciaków, dlatego, że bezinteresownie pomagała promować swoje (i moje akurat też) miasto. Ile takich znajdziesz?

A ty co sobą poza jadem tak chętnie wylewanym prezentujesz?

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego? Dasz mi banana, czy odpoczynek? ...

Odpuść se... przepychać się z żyjącymi, ok, ale martwych nie tykaj ;)

Zgadza się. Myślę, że Max wypowiedział co trzeba i dalsze komentowanie wypowiedzi Szlafa to też swego rodzaju przepychanka w bardzo nieodpowiednim do tego temacie.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw umarł Dionizy, Eleonora. Listonosz, Emil, Pereszczako potem Grzesiu a teraz Mariolka co się dzieje się pytam

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności