Skocz do zawartości

Jak to właściwie jest z linkami dynamicznymi?


niumi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Jestem zupełnie jeszcze zielony w pozycjonowaniu, dlatego mam nadzieję że niw wywołam tu salwy śmiechu ale jak to właściwie jest z indeksowaniem stron generowanych dynamicznie (zwłąszcza w oparciu o baze danych) przez pajaki wyszukiwarek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oscommerce jest dynamicznie generowany właśnie z bazy sql i świetnie się indeksuje, ale statyczne po prostu lepiej wyglądają - aby zmienić ich wygląd używaj mod rewrite na serwerze i już ....

Wino - to co lubimy najbardziej, a tu opakowania na butelkę 0.75l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używaj mod rewrite na serwerze i już ....

Mod_rewrite ze stron dynamicznych nie zrobi stron statycznych. Rozumiem zaś, że chodziło Tobie o przyjazne adresy - określaj więc dokładniej dla nowicjuszy - bo się pogubią.

jest z indeksowaniem stron generowanych dynamicznie

Proponuje byś poczytał forum i nie zaśmiecał takimi pytaniami - na wiekszość pytań znajdziesz odpowiedź!

Robot widzi to co zostało wygenerowane przez PHP (widzi tylko HTML) wiec dla niego nie wazne czy to strony statyczne czy dynamiczne bo tego nierozroznia.

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności