Skocz do zawartości

Bardzo ważne pytanie


Kenaj

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie.

Proszę nie tworzyć wątków pobocznych ;-)

W kontekście sporu z jednym uczestnikiem forum, interesuje mnie bardzo krótka odpowiedź na pytanie:

- Czego oczekuje klient od firmy pozycjonerskiej.

Bo moim zdaniem to:

- pomocy w wyborze fraz;

- wypozycjonowania strony na wybrane frazy;

a przez to zwiększenia ruchu na stronie i klientów.

Czy można to tak uprościc?

Bing.com jest szybszy, daje lepsze wyniki. Mniej szpieguje.

Google uczy, Google radzi, Google nigdy nas nie zdradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie.

Proszę nie tworzyć wątków pobocznych ;-)

W kontekście sporu z jednym uczestnikiem forum, interesuje mnie bardzo krótka odpowiedź na pytanie:

- Czego oczekuje klient od firmy pozycjonerskiej.

Bo moim zdaniem to:

- pomocy w wyborze fraz;

- wypozycjonowania strony na wybrane frazy;

a przez to zwiększenia ruchu na stronie i klientów.

Czy można to tak uprościc?

do czego dążysz?

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


do czego dążysz?

Temat nie na publiczną dyskusję ale jest firma która stwierdziła w sporze sądowym,

że pozycjonowanie nie ma nic wspólnego z ruchem i jego zwiększeniem na stronie.

A moim zdaniem klient przychodzi właśnie po ten ruch i płaci za jego zwiększenie

poprzez pozycjonowanie na wybrane frazy.

Bing.com jest szybszy, daje lepsze wyniki. Mniej szpieguje.

Google uczy, Google radzi, Google nigdy nas nie zdradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up przejechałeś się na SS :/ no coż.. nie Ty jedyny.. uderz do forumowego Don Kichote'a polskiego SEO ;)

[edyta]

swoją drogą widzę wysyp sporów sądowych w kwestiach seo/sem..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie na publiczną dyskusję ale jest firma która stwierdziła w sporze sądowym,

że pozycjonowanie nie ma nic wspólnego z ruchem i jego zwiększeniem na stronie.

A moim zdaniem klient przychodzi właśnie po ten ruch i płaci za jego zwiększenie

poprzez pozycjonowanie na wybrane frazy.

Wybacz, ale odnoszę wrażenie, że wiesz oczywiste, a próbujesz na siłę rozwinąć dyskusję w nie wiadomo którym kierunku...

Odpowiadając na Twoje pytanie: klient który chce pozycjonowania, chce wydać kasę na pozycjonowanie i mieć z tego realną korzyść w postaci większego ruchu na stronie co pośrednio generuje też większą sprzedaż (nie jest to jedyny czynnik, ale jeden z wielu). Wydaje się to oczywistą oczywistością, ale widzę, że potrzebowałeś wyłożenia kawy na ławę.

Pozdrawiam

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


odnoszę wrażenie, że wiesz oczywiste, a próbujesz na siłę rozwinąć dyskusję w nie wiadomo którym kierunku

Ja to wiem, chodziło mi o to co sądzą inni i miałem nadzieje że tak samo ;-)


przejechałeś się na SS

Ja nie, ale jest z nimi problem (nie mój) i trzeba coś z tym zrobić.


widzę, że potrzebowałeś wyłożenia kawy na ławę.

Właśnie o to mi chodziło. Duże dzięki. Być może dzięki Tobie wygrałem "flaszkę" ;-)

Przeciętny klient nie idzie do firmy po optymalizację, budowanie profilu linków, budowanie zaplecza i inne pierd... ;-)

Klienta to nie interesuje, nie zna się na tym i nie musi się znać.

Klient idzie do firmy seo bo chce pozyskiwać klientów z google.

I to jest moim zdaniem sedno umowy klient <=>firma seo.

Bing.com jest szybszy, daje lepsze wyniki. Mniej szpieguje.

Google uczy, Google radzi, Google nigdy nas nie zdradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą widzę wysyp sporów sądowych w kwestiach seo/sem..

Chyba świadomość u niektórych rośnie, a tacy klienci zaczynają wymagać i egzekwować.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą widzę wysyp sporów sądowych w kwestiach seo/sem..

Chyba świadomość u niektórych rośnie, a tacy klienci zaczynają wymagać i egzekwować.

[żale ON] zaufałem jednemu, drugiemu, piątemu pozycjonerowi... mieli zrobić coś by być w topie. Oni wyznaczyli jaką kasę za to chcą i.... jedni nie zrobili nic, drudzy zrobili wg starych nieskutecznych metod, kolejni wg nowych ale tez nieskutecznych i jeden wg skutecznych, ale tylko na chwilę, bo przyszedł update algorytmu i byebye... i co teraz mam ich ścigać ? po sądach? żądać rekompensaty, że nie wywiązali się z umowy ? tak, mam żal, nawet nie o to, że im się nie udało (i pośrednio mi) ale o to że straciłem ileś czasu...

[żale OFF]

wolę robić swoje niż szarpać się po sądach itp. a ruch pozyskiwać w inny sposób - wygląda , ze równie skuteczny i dość pewny ;-)

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wolę robić swoje niż szarpać się po sądach itp

A tamte firmy zajmują się teraz szarpaniem innych klientów. Nie piszę, że źle zrobiłeś, nie oceniam Cię ale popuszczanie partaczom powoduje, że funkcjonują dalej. Gdyby ich wykluczyć w to miejsce może pojawiliby się uczciwi i solidni?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolę robić swoje niż szarpać się po sądach itp

A tamte firmy zajmują się teraz szarpaniem innych klientów. Nie piszę, że źle zrobiłeś, nie oceniam Cię ale popuszczanie partaczom powoduje, że funkcjonują dalej. Gdyby ich wykluczyć w to miejsce może pojawiliby się uczciwi i solidni?

A dzieciom powiem, że teraz nie dostaną jedzenia, bo tatuś zamiast zarabiać kasę to po sądach biega? czasy pracy społecznej skończyły się w 89tym ... niestety...

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że taka sytuacja nie może Ci przeszkadzać w pracy ale sprawą w Sądzie powinni zajmować się prawnicy, nie Ty ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sprawą w Sądzie powinni zajmować się prawnicy, nie Ty ;)

no tak, ale:

  1. prawników trzeba poszukać, przedstawić sprawę i często gęsto opłacić - co w rezultacie daje "stratę czasu"
  2. efekt nie jest pewny:
  • może być wygrana - kasa in plus
  • może być przegrana - koszty: prawnicy, opłaty/koszty sądowe etc.

Finalnie lepiej zagrać w np. lotto :)))))

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


forumowego Don Kichote'a polskiego SEO

Ja Ciebie też :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy w sądach są źle rozgrywane przez klientów i ich prawników.

Umowy zawierane przez różnego rodzaju ss-manów mają zbyt dużo obwarowań i tutaj ciężko coś ugryźć.

Walka na ich podwórku i w/g ich zasad jest z góry skazana na przegraną.

Ale ja widzę kilka możliwości:

1. Publiczna analiza umowy i opisanie punktów niekorzystnych dla klienta.

2. Zainteresowanie mediów.

3. Pozew zbiorowy:

a) doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem;

B) narażania na straty;

c) wykorzystywanie nieświadomości klientów.

4. Mocne nagłośnienie spraw sądowych.

Powinna powstać dedykowana strona poświęcona ss-manom, na serwerze w USA.

5. Bezpłatne konsultacje umowy i działań firmy dla klientów ss-manów.

6. Być może uda się karnie uderzyć wykorzystując fakt, że przedstawiają się jako Autoryzowany Partner Google w sytuacji gdy oferują usługi oficjalnie zwalczane przez Google.

To tak jakby lis wchodząc do kurnika przedstawiał się "Cześć, jestem przyjacielem koguta" ;-)

Co do spraw sądowych to nie wygra się z nimi na gruncie realizacji umowy. Po prostu umowa jest dobrze (z punktu widzenia ss-manów) zrobiona. Umowa w takiej postaci jak jest podpisana jest zwykle realizowana.

Należy wyjść poza umowę i doprowadzić do uznania, że umowa została zawarta z wykorzystaniem nieświadomości klientów i nie miała na celu realizacji biznesowego celu klienta jakim jest wzrost odwiedzin strony i pozyskanie wartościowego ruchu.

W tym całe sedno sporu, a nie walka o interpretację ich paragrafów w umowie co z góry jest przegrane.

Było już dużo takich precedensów w innych dziedzinach gdy sądy wychodziły poza zapisy w umowach.

Bing.com jest szybszy, daje lepsze wyniki. Mniej szpieguje.

Google uczy, Google radzi, Google nigdy nas nie zdradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności