Skocz do zawartości

Bardzo ważne pytanie


Kenaj

Rekomendowane odpowiedzi

552593_476191045724800_1789446328_n.jpg?

:D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i ci wykonawcy chcieli mnie nabrać na opcję "Słabo i drogo", której na zdjęciu nie uwzględniono :D

wg Ciebie 90 zł to drogo... no to trzeba było poszukać takiego co zrobi to samo za 9,90...

hint: szukaj na allegro

moja fraza najtrudniejsza została wyeniona przez ileś firm na:

- 75zl/m-c

- 120 - 500zł/m-c (dominanta)

-900 zł m-c

- 1200 zł/m-c

- 1600 zł/mc

- 4000 zł m-c (w tym 1600 abonament + za pozycje mniej/srednio/wiecej)

wybór duży

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M0drzew , Ty w końcu zoptymalizuj te swoją stronę :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M0drzew trzeba było powiedzieć że jesteś gotów bulić po +1500 PLN za frazę, to bym znalazł te kilka godzin na wbicie cię w topy :)

jak gadaliśmy to mówiłeś, że nie bierzesz nowych zleceń :P

a na poważnie to mam inny trochę światopogląd i ruch z google stanowi teraz niewielki odsetek :D

klientów zdobywam w inny sposób, za co jestem Beerbant'owi bardzo wdzięczny

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) we wtorek jadę do Szczecina na zdjęcia to w drodze powrotnej może zahaczę i zobaczę te Twoja fabrykę ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział ze dzwoni do mnie aż taki VIP klient, to znalazłbym miejsce w grafiku :)

aleś dowcipny :D

Tak czy inaczej najlepsze roboty bierze się z polecenia, G to dodatek...

Jedna z kilku dobrych metod pozyskania klientów - niestety trochę czasochłonna, a ja będąc na etapie 'erotomani gawedziarze' - kwiecien'14 nie miałem tego czasu. Nie zmienia to faktu, że jest kilka osób które mi bezpośrednio lub pośrednio pomogło, za co wdzięczność może nie wystarczyć, ale pewnie znajdę jakiś sposób by im się zrewanżować. Póki co odbijam się od dna i głowa jest już zdecydowanie ponad poziomem gówna, teraz czas wyciągnąć resztę...

Spoko :) we wtorek jadę do Szczecina na zdjęcia to w drodze powrotnej może zahaczę i zobaczę te Twoja fabrykę ;)

No to zajeżdżaj, adres masz, fona chyba też, placek upiekę :)

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


niektóre serwisy takie jak moje nie wymagają pracy za 90 zł miesięcznie

Ty widzę dalej nie pojmujesz za co miałbyś płacić. Ostatnio chodziłem dość dużo po lekarzach z dziećmi, oczywiście prywatnie, bo na skierowanie to można czekać do wiosny na terminy. Wizyta kosztuje od 100-150 zł, trwa 10-15 min. I co mam powiedzieć lekarzowi, że za 10 minut stówki nie dam? Ta sama sytuacja co z prawnikiem wyżej, gotowca też mogłeś ściągnąć, ale nie wiedziałbyś gdzie i jak dopisać to jedno zdanie.

Wyobraź sobie teraz, że żeby wiedzieć gdzie i jak umieścić te 5 linków to trzeba było na tą wiedzę wydać kilka k i poświęcić parę tygodni. Później przychodzi klient i mówi, że 90 za frazę to dużo, bo tu wystarczą 3 linki za 2 pln :D

Z resztą szkoda dyskutować, bo na szczęście mnie to nie dotyczy, klientów mam głęboko w...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie teraz, że żeby wiedzieć gdzie i jak umieścić te 5 linków to trzeba było na tą wiedzę wydać kilka k i poświęcić parę tygodni. Później przychodzi klient i mówi, że 90 za frazę to dużo, bo tu wystarczą 3 linki za 2 pln :D

a jak agencja SEO bierze abonament 430 brutto/m-c i przez 8 miesiecy nie dodala linka, nie zoptymalizowala strony, wg mnie nie zrobila nic (twierdzili, ze linki są ukryte przed narzedziami typu ahrefs)... a efekt był taki, ze przed umowa mialem na starej domenie pozycje 20-30, a po podpisaniu i okresie 8 miesięcy mam pozycje 40-50 ale twardo twierdzili, ze pracują i że trzeba jeszcze czekać... dla mnie - klienta to jest coś nie halo, więc się potem dziwią kolejne firmy seo, że nie chcę płacić abonamentu tylko za efekt...

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech pokażą Ci listę czynności jaką wykonali

przesłali mi wykres z jakiegoś programu do zliczania linków (coś ala ahrefs, aleinny - nie znam) że wykres jest rosnący, że przybywa linków... jak męczyłem , żeby konkretnie pokazali co zrobili, to , że nie ma takiego punktu w umowie,a w yahoo (tak, ot były piękne czasy yahoo) pokazywało przyrost linków, ale wszystkie dodane przed umową, czyli przez mnie, ale że nie byly podlinkowane (czytaj: słabe) to je zaindeksowało po np. 8 miesiącach

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastawiał mnie fenomen twoich fraz, ani one specjalnie trudne, ani jakoś specjalnie popłatne, a tylu debeściaków poległo, może za bardzo chcieli...

nie, to nie o to chodzi... chodzi dokładnie o to samo dlaczego ja zwolniłem 60% pracowników ze swojej firmy...

1. nie myśleli

2. działali schematycznie

3. w d-pie mieli sugestie, że można by było coś zrobić

4. brać kasę: tak - pracować: niekoniecznie

a w związku z tym, że tylu debeściaków poległo - tworzy się swego rodzaju studium przypadku, do lektury którego wkrótce zaproszę.

i jeszcze jedno - nie było czegoś takiego jak zamrożenie fraz - a przynajmniej u mnie w branży, bo w top 10 co kilka tygodni lekkie przetasowania, a na dodatek co jakiś czas pojawiała się jakaś strona z kosmosu, albo skok z 30 na 5 albo całkiem nowa, albo wieli powrót po np. pol roku niebytu do top 10... więc mrozy to wg mnie wymówka na brak możliwości wpłynięcia na wynik szukajki...

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności