Skocz do zawartości

Bardzo ważne pytanie


Kenaj

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadek z dzisiaj , zadzwonił kolega - standardowe problemy ze stroną 3 firmy go robiły. Niby optymalizacja linkowanie i inne sraty taty . wpisałem jedno zapytanie do gugla , 10 minut przejrzenia strony i wiadomo o co kaman ....

Gdyby to był "obcy" koleś z zewnątrz dostałby rachunek na 200 zeta .

Teraz pytanie: to zdzierstwo czy adekwatna cena 20 minut pracy ? ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@up stawka jak za konsultację u lekarza, na którą nikt nie narzeka..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale priorytet usługi zdecydowanie inny :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, że im mniej klient płaci tym bardziej wymagający.

Tak dokładnie jest, dlatego nie warto brać takich klientów, nie kalkuluje się. Jeden *magik ostatnio chciał spory projekt w javie, podałem mu cenę, powiedział, że jest nie do przyjęcia i on może dać połowę tego :D Powiedziałem mu, że w takim razie podziękuję, to się obraził :(

* nie mcmagik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadek z dzisiaj , zadzwonił kolega - standardowe problemy ze stroną 3 firmy go robiły. Niby optymalizacja linkowanie i inne sraty taty . wpisałem jedno zapytanie do gugla , 10 minut przejrzenia strony i wiadomo o co kaman ....

Gdyby to był "obcy" koleś z zewnątrz dostałby rachunek na 200 zeta .

Teraz pytanie: to zdzierstwo czy adekwatna cena 20 minut pracy ? ?

pediatra do którego chodzę z dzieciakami:

w tygodniu wizyta priv 80, w sobotę 180, w niedzielę 300, niezależnei czy tylko recepta (3 minuty pracy), czy czwórka dzieci na raz chora...

i chodzę i nie narzekam, bo jest dobry

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bart tylko weź zaznacz, że nie o mnie mowa :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maur'" data-cid="1380552" data-time="1413694382">

gdzie same telefony i maile kosztowały mnie czasowo więcej niż faktyczna praca

[OT]

Na maile nie odpisywać, zmienić numer telefonu na 0700xxxxxx :D

[/OT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jednak byłoby uzyskać szczere odpowiedzi :)

Łatwo uzyskać szczere odpowiedzi, pod warunkiem zachowania się w odpowiedni sposób: umiejętnie zadając pytanie i przyjmując zdanie innych, a w szczególności krytykę. Tobie trochę zabrakło, dlatego moja propozycja - odczekaj kilka lat, nabierz ogłady, doświadczenia... wydoroślej, to pogadamy. Przejdź na drugą stronę barykady, popłać pełny ZUS przez np 14 lat za siebie, pracowników, popłać trochę vatu, dochodowego, poużeraj się z księgowym, UKS-em, US, Pipem, będziesz wiedział, dlaczego 90zł miesięcznie to stawka głodowa za bycie do pełnej dyspozycji przez pozycjonera dla takiego wymagającego klienta jak Ty.

Czas posprzątać zabawki i opuścić piaskownicę - mama na obiad woła.

Pozdrawiam

m0drzew

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, iż czytam niniejszy wątek bardzo pobieżnie i na myśl co chwilę przychodzi mi "personalizacja / geolokalizacja", nie wiem czemu :D


W momencie dodawania zlecenia bez pozycjonowania posiadałem pozycje top 3, używając google z ustawieniem "Angielskie strony pierwsze".

Co do niskiej konkurencyjności fraz i umów na rok: za miesiąc możesz mieć 10-ciu konkurentów, przy takiej samej stawce za SEO ;) Ale to taka luźna dywagacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku wyjaśnię, że wątek czytam pobieżnie bez należytej uwagi.


będziesz wiedział, dlaczego 90zł miesięcznie to stawka głodowa za bycie do pełnej dyspozycji przez pozycjonera

Kto dziś "żyje" tylko z pozycjonowania to szybko zmieni branżę.

Mało jest firm, które "Kowalskiemu" zapłacą duże pieniądze za marketing internetowy.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dobrych czasów gdy publiker, czy seocat, rozdawał topy na lokalne frazy, stawki były promocyjne, "pozycjoner"-czyli ktoś kto zainwestował kasę z komunii w soft za 400 zł, mieszkał u mamy i miał stałe łącze z kablówki, robił takie frazy w parę dni dodając do miniaczków, te 9,90, czy w wypasie 29,90, zagarnięta kasa czyli pewnie ze 3 stówki miesięcznie, bardzo dobrze pozwalała rządzić w bufecie szkolnym. Jak w każdym biznesie na tych co robią poważne tematy i tych co chałturą dorabiają do czipsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Problem w tym, że to ja jestem klientem, więc patrząc na niektóre posty nie mogę mieć takiej samej racji jak Ty

Problem to jest w tym, że M0drzew też jest klientem :D Tylko w odróżnieniu od Ciebie rozumie to, że nie da się pracować za miskę ryżu prowadząc firmę, zatrudniając pracowników i utrzymując rodzinę. Ty tego nie pojmujesz z tego co widać, ale tak jak napisał, za parę lat jak dorośniesz zrozumiesz niektóre rzeczy.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do powyższej wypowiedzi chciałbym od siebie dołożyć mało słowo, brzmi ono "prawdopodobnie" (zrozumiesz) ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Olewajcie małych klientów.

Znaczy jak "zachorowałem" na obiektyw który kosztuje 50K a sklep nie chce mi go sprzedać za 5K to sklep mnie olewa ?? Cholera , jutro uderzam z pretensjami do tego sklepu ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności