Skocz do zawartości

80% firm pozycjonerskich to [ nierzetelni partnerzy ]


Karlosky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Każdy chwyt marketingowy jest dobry aby przyciągnąć klienta. Liczy się pomysł.

imo to nie jest pomysł tylko sranie we własne gniazdo przez jakiegoś dogorywającego trupa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wbicie domen w TOP przyciskiem start-stop dodawarki przestało działać zaczęli się szkolenie z tajemną wiedzą tajemne blogi z ukrytą treścią. Później bum na zdejmowanie filtrów i opowiadanie, że to bardzo skomplikowany proces i potrzebuje olbrzymiej wiedzy na poziomie magistra inżyniera. Kiedy jelenie zrozumieli, że po takim "zdejmowaniu filtra" strona już prawdopodobnie nigdy nie trafi tam gdzie była przed filtrem i łatwiej hydraulikowi z Wołki Koziej zmienić domenę z hydraulik-wolka-kozia.pl na hydraulik-wolka-kozia.com.pl. Kolejnym pomysłem całkiem świeżym jest pomysł certyfikowanie sami siebie za kasę. A teraz ktoś kto nie potrafi nic w SEO będzie polecać inną firmę SEO za 50 zł na godzinę. Ta branża sama pożera swoje dzieci, ciekawo jaki pomysł będzie kolejnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up i tym sposobem ewolucja googla sięgnie dna.. może w tym szaleństwie jest metoda..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ciekawo jaki pomysł będzie kolejnym.

To będzie marketing semantyczny - mydło szydło powidło ....

PS

wczoraj miałem 8 h sesje zdjęciową i zadzwoniła do mnie potencjalna klientka na SEO , w trakcie rozmowy jak usłyszałem, że "zależy mi na pozycjach" nie mogłem się oprzeć i odpowiedziałem : "tak się składa, że mi również zależy na pozycjach, jaka jest pani ulubiona pozycja ?" ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili - jestem online z jedną klientką której pewna agencja zagroziła 18 tys kary za "uszkodzenie strony" i pod tą presją nastąpiła zmiana umowy ....



jakiś deficyt chyba w tej materii.

Mogę Tobie trochę "odpalić" tej materii , problem tylko czy dasz radę ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co konkretnie nie podoba się Wam w założeniach ich oferty? No poza niezbyt trafionym hasłem reklamowym, które od razu atakuje (prawie) całą branżę. Ale co poza tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co konkretnie nie podoba się Wam w założeniach ich oferty? No poza niezbyt trafionym hasłem reklamowym, które od razu atakuje (prawie) całą branżę. Ale co poza tym?

Poczuli się urażeni, bo wiedzą, że są w tej części 80% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co konkretnie nie podoba się Wam w założeniach ich oferty?

Strach przed ujawnieniem ściemniania ? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co konkretnie nie podoba się Wam w założeniach ich oferty?

Niektórzy się boją, innych to śmieszy a Ty pewnie żałujesz, że sama na to nie wpadłaś :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty @ber masz jakiś deficyt chyba w tej materii. Może mniej zdjęć cykać, a więcej aparacika używać? ;):piwo:

No, prawie 500 ujęć zrobiłem , jedno z z nich poniżej :D

10606274_885728811460771_709526348165784

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności