Skocz do zawartości

80% firm pozycjonerskich to [ nierzetelni partnerzy ]


Karlosky

Rekomendowane odpowiedzi


Jak pęknie rura w kiblu to też trzeba się radzić specjalistów żeby polecili kolejnych, ci zrobili audyt rury, pokazali certyfikat wystawiony przez tamtych wcześniejszych a potem jeszcze jak będę kapało to jeszcze inni przylezą żeby ją załatać, ale w zasadzie ona nigdy już nie będzie taka sama (jak przed łataniem)

to jest mistrzostwo świata. Tak jakbym oglądał program w (chyba TVN) fachowcy (?). :D

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja tam mam coraz więcej próśb o zaudytowanie "pozycjonowania" i szczerze mówiąc wiele z nich jest umotywowane gównianą jakością, ale trafiają się też i takie gdzie po prostu klient na skutek tych naszych obietnic gruszek na wierzbie po prostu oczekiwał uj wie jakich efektów i tego, że SEO za niego załatwi mu wszystko a on bedzie leżał i liczył sztaple kasiory ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam coraz więcej próśb o zaudytowanie "pozycjonowania" i szczerze mówiąc wiele z nich jest umotywowane gównianą jakością, ale trafiają się też i takie gdzie po prostu klient na skutek tych naszych obietnic gruszek na wierzbie po prostu oczekiwał uj wie jakich efektów i tego, że SEO za niego załatwi mu wszystko a on bedzie leżał i liczył sztaple kasiory ....

dobra chwilę bardziej poważnie :) Pomijam sytuacje, gdy klient trafi na cwaniaków, którzy chcą go wykiwać. Jeśli mamy do czynienia z normalną sytuacją to tą, jak napisałeś "jakość" determinuje budżet dostępny dla wykonawcy. Jeśli klient jedyne na co się chce zgodzić to płatność "z dołu", za efekt i są to powalające kwoty rzędu 100zł na 30-31 dni to wystarczyłoby by przed podpisaniem umowy wyszedł nieco ponad własne myślenie oszczędnosciowe (bo do cholery chodzi o jego biznes! zadziwiajace jest to, że ludzie potrafią więcej przepieprzyć w knajpie w jeden wieczór niż być w stanie zainwestować we własny biznes w ujęciu CAŁEGO miesiąca!). I zadał sobie proste pytanie: "co można zrobić/co ja bym był w stanie zrobić za w/w 100zł miesięcznie"? I jeszcze kredytując wszystko przez nierzadko całe miesiące licząc, że to się kiedyś zacznie zwracać. Więc od razu wiadomo jaka bedzie tu strategia pozycjonowania, więc skąd potem te wielkie, zdziwione oczy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być frajerem by nie domyślić się jak działa taka firma.

1 Pokaż mi oferty jakie dostałeś

2 Oferty są do d*** - my ci damy lepsze(od firm, które nam płacą za szukanie klientów)

Inna sprawa jest taka, że skoro ktoś nie zna się na seło a zakładam, że pan wielobranżowiec się nie zna to jak on może pomagać w wyborze odpowiedniej firmy do pozycjonowania strony?! Z drugiej strony fajna firma na podpieprzanie klientów i sprawdzanie stawek jakie mają inni.

Niech ktoś jeszcze zrobi firmę, która będzie nadzorowała pozycjonerów. A co?! Praca będzie polegała na sprawdzaniu statystyk - zielono=dobrze, czerwono=źle.

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak juz powiedzialem na poczatku problem w tym ze coraz mniej osob radzi sobie z pozycjonowaniem na tym forum to po prostu bolaczka i mamy samych miszczow od audytow, szkolen i od zdejmowania filtrow, tylko jak trafnie MaxPan zauwazyl - co dzis komu po zdjeciu filtra - jak po tym zdjeciu wraz ktos musi nam tą stronę wypozycjonowac, zeby byly pozycje jakiekolwiek, a tego juz miszczowie od zdejmowania filtrow nie oferuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlosky, a jak w ogóle trafiłeś na tę ofertę? Strona nie zdążyła się nawet zaindeksować, nie wstawili jeszcze linków do social media.

A może to prowokacja pod akcję buzzową? ;> Domenka ledwo zarejestrowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtekk

no właśnie miałem coś takiego napisać... ...że widzę oczyma wyobraźni, jak pośrednik wybiera najlepszą ofertę, mimo tego, że nie będzie miał z tej oferty prowizji;

albo robi audyt i mówi - "jest dobrze, trzeba tylko jeszcze poczekać na efekty, ale firma porządna, nie sugeruję zmiany na żadną z firm, które mi płacą prowizję" :) ja to widzę, nie wiem jak wy?

to z kredytami chyba tak kiedyś było? w tym banku za hipoteczny 500zł od każdych 100 tys.kredytu, a w innym banku 800 zł za każde 100 tys. kredytu;

i teraz zróbmy audyt, przeanalizujmy za i przeciw, i zdecydujmy w ofertę którego banku nabić naszego kochanego klienta ??? tak, żeby oczywiście klientowi było jak najlepiej, bo uczciwość jest najważniejsza, a mniejsza prowizja nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


więc skąd potem te wielkie, zdziwione oczy?

Ano jak się klient naczytał o: "gwarancjach, łajt seło, partnerze google, jedynym innowacyjnym centrum w europie, cudownym content marketingu, światowej klasy specjalistach" i innych takich bajkach z mchu i paproci , to chyba normalne, że oczekuje cudów co najmniej na poziomie Cudu w Kanie Galilejskiej ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mimo tego, że nie będzie miał z tej oferty prowizji"

Sama oferta takiego doradztwa zakłada prowizję - głównie od klienta. A czy z drugiej strony też, to już trzeba byłoby się pytać danej firmy. Pośrednicy w nieruchomościach zazwyczaj kasują obie strony: kupującego i sprzedawcę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Karlosky, a jak w ogóle trafiłeś na tę ofertę?

W AdWords wczoraj widziałem. Teraz chciałem screena zrobić, ale już mi się nie pojawia.

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, za sfinalizowaną sprzedaż, a tu mogłaby być prowizja za podpisaną umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale za sfinalizowaną sprzedaż, a nie za wybór kupującego;

Chyba sprzedaż następuje po wyborze dokonanym przez kupca ?

PS

przez taka jedną "sfinalizowaną" sprzedaż, spędziłem tydzień u znajomej bawiąc się w "budowlańca" i "hydraulika" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz bierze kasę za samą konsultację, nawet jeśli diagnoza jest błędna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności