Skocz do zawartości

80% firm pozycjonerskich to [ nierzetelni partnerzy ]


Karlosky

Rekomendowane odpowiedzi


Lekarz bierze kasę za samą konsultację, nawet jeśli diagnoza jest błędna ;-)

Na lekarza trzeba parę lat się uczyć parę lat praktyki mieć. Tutaj wystarczy zamiatać dywany, żeby nagle okrzyknąć się specjalistom, który analizuje specjalistów. Ot, taka sytuacja.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na lekarza trzeba parę lat się uczyć parę lat praktyki mieć

I podobnie jak w SEO trzeba diagnozować indywidualnie a nie wszystkim jak leci przypisywać antybiotyk jako panaceum na wszystkie dolegliwości :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż nam oferty, a wybierzemy najlepszą z nich i wytłumaczymy gdzie firma chciała Cię oszukać.

Czytam, czytam a w tle słyszę...

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na lekarza trzeba parę lat się uczyć parę lat praktyki mieć.

Ja trochę inaczej postrzegam lekarzy.

Lekarze - synonim - łapówkarze. oczywiście nie wszyscy, jednak ta branża trzyma się razem. pomimo zarzutów łapówkarskich,

Znam kilku lekarzy, którzy dostają suweniry. dużo suwenirów.

W SEO tego nie ma, bo każda firma bierze i "robi" każdego klienta. liczy się bilans.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze środowiska "lekarskiego" z racji tzw konotacji osobistych mam dostęp do informacji "z pierwszej ręki" i tak samo jak w każdej innej dziedzinie usług jest taki sam podział na konowałów, dobrych rzemieślników i specjalistów.

Ostatnio jeden biegły sądowy lekarz walnął takiego baboka że nawet studentom medycyny powypadały oczy ze zdziwienia :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie kończąc temat, bo i tak zszedł na niewłaściwe tory to wytłumaczcie mi, jak "specjalista" z doświadczeniem może:

za każdą godzinę pracy nad Twoim biznesem weźmiemy 50 zł netto. Uuuuuu trochę dużo? Im wiecęj będziesz nas potrzebował tym będziemy tansi.

tak się cenić?

Po drugie jak udokumentuje klientowi czas, jaki na niego poświęcił?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znam kilku lekarzy, którzy dostają suweniry. dużo suwenirów.

Bzdury gadasz. Tak było kilka lat temu, ale się skończyło. Teraz możesz liczyć na jakiś dowód wdzięczności (kawa, jajka, itp.) i to jest bardzo dobre.

A czasy kiedy lekarze wyjeżdżali na wczasy w zamian za promocję leków, minęły.

I żeby nie było... wiem co mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak się cenić?

Jaka praca taka płaca i na odwrót :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lekarz bierze kasę za samą konsultację, nawet jeśli diagnoza jest błędna ;-)

Diagnoza w tym wypadku to audyt. Lekarstwem jest oferta jednej z firm. Jeśli lekarz bierze w łapę od farmaceuty ( w tym wypadku osoba robiąca audyt od pozycjonera ) to nawet audyt se można w dooope wsadzić bo może być ustawiony pod jedną z firm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A czasy kiedy lekarze wyjeżdżali na wczasy w zamian za promocję leków, minęły.

Zgadza się, w '98 organizowałem imprezę dla lekarzy połączoną ze "szkoleniem" , sponsor (firma farmaceutyczna" dała budżet pozwalający na wynajęcie na weekend **** hotelu Orbis ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po drugie jak udokumentuje klientowi czas, jaki na niego poświęcił?

Taki godzinowy sposób rozliczania to nie nowość. Dostałem ofertę za prowadzenie księgowości na terenie Niemiec i była stawka godzinowa (95 euro/godzina). Stawka godzinowa od dawna występuje w autoryzowanych serwisach. Na określoną czynność (np. wymiana paska rozrządu) czy silnika w odkurzaczu jest przewidziany konkretny czas i za to się płaci niezależnie od tego ile to faktycznie zajęło.

W przypadku speców z tego tematu nie wiem jak wyliczają ten czas ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zdury gadasz. Tak było kilka lat temu, ale się skończyło. Teraz możesz liczyć na jakiś dowód wdzięczności (kawa, jajka, itp.) i to jest bardzo dobre.

A czasy kiedy lekarze wyjeżdżali na wczasy w zamian za promocję leków, minęły.

mówię o wdzięczności pacjentów na prowincji. Tak samo jest to widoczne w Warszawie i okolicach.

Jeśli twierdzisz, że bzdury gadam to zapraszam do siebie. Pokarzę tobie "składzik" lekarski. :)

Tak się składa, że mam dużo znajomych lekarzy w warszawie i wiem co mówię. mam także koło ciebie w szpitalu bielańskim. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności