Skocz do zawartości

Zdrowie, ach to zdrowie


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

Okolice zeber to wbrew pozorom b.trudne miejsce do diagnozowania, ale w wypadku gdy bol jest tygodniowy to nie ma co zachodzic w glowe. Hipochondrykiem moze byc kazdy kto wylapie pierwsza lepsza bakterie, w Polsce ten termin jest wyjatkowo popularny ze wzgledu na fatalna diagnostyke.

Twojszklarz.pl - szyby na wymiar, lustra na wymiar, szkło kominkowe oraz cała gama szkieł budowlanych ciętych według budżetu i preferencji klienta. Kalkulator szkła online, zamawiaj i odbieraj w swojej miejscowości 0 zł.

In-Vento - usługi w zakresie technologii, maszyn, narzędzi i materiałów dla przemysłu szklarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja ważę 67 kg przy wzroście 173 cm, pomimo tego kaloryfera nie ma xD

2-3 razy w tygodniu siłownia tak że na 2 dzień zakwasy są.

Do tego czasami 100 przysiadów bez obciążenia i w lecie tenis, piłka nożna, rower. W zimie narty, ale rzadko.

Z planów na odżywianie chcę odstawić chleb biały ;)

A żebra panie poważna sprawa.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rzuciłem fajki i zacząłem więcej się ruszać. Mimo upływu lat czuję się równie dobrze jak kilka lat temu.

Kondycyjnie o dużo lepiej - w tym roku w Tatrach pobiłem swoje wszelkie rekordy w przebytych odległościach i czasach, w których te odległości zostały przebyte.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze wszystkim chodzę do lekarza, bo czasem się okazuje, że z jakiejś drobnej dolegliwości wychodzą spore problemy i na odwrót. A generalnie do zdrowia nigdy nie miałam szczęścia ;)

Co do różnych wypadków celebrytów i nie tylko, zawsze przychodzą refleksje na temat tego, że to się mogło przytrafić każdemu. W sytuację Przybylskiej nie wnikałam zbytnio, ale obiło mi się o uszy, że nowotwór był początkowo zdiagnozowany jako łagodny, więc od razu naszły mnie myśli, czy u mnie wyniki były prawidłowe. Ale zawsze i tak martwię się najbardziej o najbliższych, a nie o problemy u mnie, bo ostatecznie zawsze jakoś z nich wychodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz dbania o zdrowie, kasę warto pamiętać, żeby naprawdę cieszyć się każdą chwilą. Niedawno przedwczesna śmierć Ani a teraz ta tragedia w Katowicach...

Po takich zdarzeniach obiecuję sobie mniej narzekać, gonić za Bóg wie czym i cieszyć tym co mam.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jednak wsłuchać się w swój organizm i reagować, kiedy mówi, że coś się dzieje nie tak. Ja swój organizm zbagatelizowałem i skończyło się na kilkudniowej przerwie od pio dzięki zwiedzaniu kilku zakładów naszej służby (nie)zdrowia i dwóch szpitali po pęknięciu i rozlaniu się wrzodu. Nie polecam nikomu takiego doświadczenia.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siciliano jak bardzo zaniedbałeś wrzody (na żołądku?) że się rozlał?? dla mnie to już lekki hardcore, bo to nie jest tak, że się nie cierpi zanim on pęknie.. :/

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam odczuwałem, lecz było to znośne, więc uznałem, że skoro coś boli to znaczy, że żyję. Życie jednak zweryfikowało moje poglądy i wiem, że jak boli to znaczy, że coś wypadałoby z tym zrobić. Zwyczajowo ze wszystkim chodzę do lekarza jak już jest odrobinę za późno.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wiem, że jak boli to znaczy, że coś wypadałoby z tym zrobić

Obecnie dużo jest chorób bezobjawowych, czyli nic nie boli. tylko badania profilaktyczne mogą wykryć choroby ale też nie wszystkie. Dlatego ważne są systematyczne badania.

Nie należy też przesadzać. Ważnym elementem w diagnozie jest poznanie własnego ciała i organizmu. On to w pierwszej kolejności wysyła sygnały często przez nas niezauważalne lub bagatelizowane.

Nigdy nie chorowałem w szpitalu, tylko szycia. Złamania żeber sam leczyłem. Ogólnie nic mi nie dolega a mam już trochę lat. To owoc młodości gdzie dużo zajmowałem się sportem i nazwijmy to ogólnie ćwiczeniami.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jednak wsłuchać się w swój organizm

Nie każdy posiada stetoskop i wie jak się nim posługiwać,

po pęknięciu i rozlaniu się wrzodu

wsłuchać się w swój organizm i reagować

Jak widać wsłuchiwałeś się coś słabo. Wrzody nie tworzą się i nie pękają z sekundy na sekundę, więc nie praw morałów na tematy o których nie masz pojęcia. Miałem znajomego, który miał wrzody i przekręcił się, bo "lekarz" pierwszego kontaktu zlecił mu badania na serce...

bo to nie jest tak, że się nie cierpi zanim on pęknie.. :/

dokładnie

Zwyczajowo ze wszystkim chodzę do lekarza jak już jest odrobinę za późno.

W czopku urodzony w tym wypadku... bo mogłeś nie dojść do lekarza...

Dlatego ważne są systematyczne badania.

Przypomina mi się ostatnio zbanowany kolega @bluro@, który zlecał badanie jajek co parę tygodni bo nikt nie wie kiedy i czy w ogóle zwierz zwany rakiem przykleszczy się do jego moszny...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ale kurde jak już boli to chyba warto udać się do lekarza. Tylko czasami tak właśnie można trafić na takiego medyka, który nie potrafi nawet dobrze wywiadu przeprowadzić a co dopiero zbadać. Gość trzydzieści parę lat i się przez wrzody przekręcił.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem taki problem, że mam niskie ciśnienie. Praktyczie nie ma pory dnia, kiedy niemógłbym się po prostu położyć i usnąć, lekarka powiedziała mi - wyniki badań ok, po prostu taki mam organizm, koniec. Pić kawę. To moż więcej witamin ? Kupić jakieś ? A po co się truć tabletkami ? Chcesz witamin, jedz owoce. Bardzo fajne podejście - natura to podstawa i zgadzam się z tym.

Co do bólu brzucha - miałem nie raz taki problem, potrafił mnie boleć tygodniami. Znalazłem i na to sposób - wino wytrawne, co wieczór lampkę. Od tej pory żadnych problemów z żołądkiem. Polecam!

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności