Skocz do zawartości

Sie dzieje... źle się dzieje


dervill

Rekomendowane odpowiedzi

Pingwiny lecą nowe algorytmy dmca ulepszają aż dzisiaj się spotkałem z rzeczą którą myślałem, że nigdy się nie spotkam... wyszukałem fraze w bingu!

Dzień jak co dzień, przeglądam internet i słucham radia i usłyszałem ciekawy kawałek, wpisuje tytuł w google z dopieskiem mp3/download itd .. normalnie zawsze strony pełne od mp3 a teraz co? .... nic... cisza, same newsy, artykuły i youtube.
Kurde, wpisze "nazwa utwóru + nazwa znanego hostingu" ... nadal nic.. zero :/
No mówie sobie o co chodzi, kit wpisze w bingu .. a tam jak na tacy po staremu same hostigni z moją piosenką.

Nie wiem czy do tego zmierza google, ale jezeli posunie się dalej do filmów, ebooków, torrentów itd to uważam to za niezły postrzał samemu sobie w kolano. (internet jednak ma swoje prawa i nie wiem czy ktokolwiek lubi jak coś mu sie ogranicza)

Najnowsza muzyka i nie tylko na https://nuteczki.top a dla kobiet ploteczki na https://ebabki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co, wypłakałeś się? ulżyło?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddajcie mi moje batony krymskie !!! One były takie dobre ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pingwiny lecą nowe algorytmy dmca ulepszają (...)

Ucz się od klasyka:

hmmm szybkie streszczenie : mi spadło---> mi do góry ---> ku**a nie wiem czemu ---> "ja wiem ale nie powiem " ---> zapraszamy na szkolenia jedynie 800 zł w tym bonusy za 400 zł wiec jedynie 400 zł za wiedze---> seokaty działają ---. mi spadło po nich---> precle publiczne jak i prywatne sparwiły że mi strona spadła---> " profil linków źle dobrałes dodawaj tam gdzie link bedzie wartościowy" ---> dodawaj na forach blogach na różne anchory ---> ch**a pomogło---> widze po swl'ach że się dobrze trzymają ---> dostałem filtra/bana używałem swli to źle??? :( ---> zainwestuj w zaplecze ---> jak podlinkować to zaplecze? ---> źle podlinkowane zaplecze wszystko pospadlało---> ( po raz kolejny ) dodawaj do wartościowych miejsc a nie spamujesz---> ja lece czym sie da i wszystko jest ok ---> zainwestuj w wiedze---> jaki program kupić---> czy wypozycjonuje coś bez wkładu $$$? ---> nie zainwestujesz w program to dużo nie zdziałasz---> to jak go podlinkować ---> zapraszam do zakupu ^^%&^% nim łatwo podlinkujesz na blogach wpisy ---> a skąd te blogi ---> harvest to przecież oczywiste ...--->ale czym ten harvest---> kup za jedyne $$$ ---> ale jaki footprint ---> moge prośić o pomoc? ---> kupiłeś program nie pomoc---> k&*2a znowu spadło na pewno te multikody---> ja dodaje do multikodów i jest ok---> ile dziennie dodajesz? ---> musi być naturalnie ---> ale to 2-5-10-czy 50 ---> ja dodaje do 100 zanim to zaindeksuje---> za czesto dodawałem do seokatów filtr?---> inne strony mają się dobrze ---> " ZŁY PROFIL LINKÓW" ---> grudzien 2013 " ku%@a znowu mi strona spadła " ... do zobaczenia w 2014 ( :

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak by moje strony z moimi MP3 poleciały w moich wyszukiwarkach

To by oznaczało, że lama jesteś i nie potrafisz wyszukiwarki napisać pod swoje produkty

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności