Skocz do zawartości

Olimpiada informatyczna...


SyriuszBlack

Rekomendowane odpowiedzi

zaloze sie ze nie bedzie zadnego pytania zwiazanego z pozycjonowaniem. najwyzej z wyszukiwarka... bralem juz kiedys niejednokrotnie udzial w olimpiadach i zawsze jest tak, ze odpowiedzi prawidlowych jest kilka lub zadna nie jest dobra a i tak oceniane sa wedlug klucza i nie ma zmiluj sie zeby miec wszystkie odpowiedzi prawidlowe. przewaznie pisza to pseudo-informatycy lub informatycy z wyksztalcenia ale nie z praktyki i wychodza potem takie bledy ze wkleja sie klawiszami ctrl+c #-o

słownik informatyczny ... aby wiedzieć więcej

(łac. Oxygene - tlen) Tlen był jest i będzie bo tlen jest wszędzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a ja wklejam Ctrl+V Very HappyVery Happy

Moje szanse w olimpiadzie wzrastają

o ile uznaja to za dobra odpowiedz bo "klucz mowi inaczej, a my oceniamy wedlug klucza a nie prawdziwosci odpowiedzi" no comment

słownik informatyczny ... aby wiedzieć więcej

(łac. Oxygene - tlen) Tlen był jest i będzie bo tlen jest wszędzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniała mi się pewna historia, przez około 2 miesiące mój brat nie umiał kopiować. nie mieszka ze mną, więc raz ja mu pokazałem, raz mój drugi brat i myśleliśmy, że umie. pewnego dnia przysyłam mu klucz do opery na gg. nie mógł sobie jednak poradzić, żeby go wkleić, coś jakby opera go nie akceptowała. myślałem, że może jakiś zły czy coś. przychodzę do niego, a on klucz z gg przepisał sobie na kartkę i potem ręcznie wstukiwał :hello: , ale za to dobrze gra w gry na kurniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności