Skocz do zawartości

Pingwin-friendly linki :)


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to drogi Panie Fikas skoro tak propagujemy whitepress to po primo :

Prosimy jakiś przykład witryny wypozycjonowanej tą metodą ( skutecznie )

Dwa Google juz od dawna tępiło guest posting (przykład to chociażby sponsoredreviews.com które mocno oberwało w ostatnich dwóch latach ).

Artykuł zawiera błędy merytoryczne co dyskwalifikuje go w moich oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy jakiś przykład witryny wypozycjonowanej tą metodą ( skutecznie )

Arty z linkami sprawdzają się od wielu lat i minie jeszcze sporo czasu, zanim faktycznie nie będzie warto z nich korzystać, przynajmniej w kontekście SEO.

Już widzę, jak wszyscy chętnie podają adresy stron wypozycjonowanych w ten sposób, łącznie z Tobą ;-) Aktualnie do takich tekstów korzystam tylko z WhitePressa, a przed jego powstaniem, z NextContent/Advertorials i efekty były/nadal są zaje... Co więcej, strony, na których wykorzystywałam takie arty w największym stopniu, nie miały żadnych problemów z filtrami. A uprzedzając pytanie - adresów nie mam zamiaru podawać ;)

Google teoretycznie tępi wszystko, co pozwala na manipulowanie SERPami. Co nie znaczy, że nagle mamy rezygnować z linków w treści, lepszych katalogów (oj, z tymi ponoć dało sobie radę X lat temu), z informacji prasowych (ponoć też nie wolno ich wykorzystywać do pozyskiwania linków) i wiele więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne określenie nie odzwierciedliłoby w pełni przekazu ;-) Ale tak, ok. raz na pół roku używam takiego słownictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O, Lexy potrafi zakląć :)

A i baśni poopowiadać


nie miały żadnych problemów z filtrami. A uprzedzając pytanie - adresów nie mam zamiaru podawać ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od skali - jak już dany system jest na tyle duży, że powoduje widoczne straty finansowe dla google ich "spam team" bierze się za taki system osobiście.

W USA pojawiają się już przpadki, że tną prywatne sieci blogów, w których skład wchodzi aż 10 domen. Te akurat tną za to, że ludzie za ich pomocą wbijają frazy afiliacyjne. Mimo wszytko tak długo jak dana nisza jest opłacalna ludzie zmieniają domeny i networki co update, czyli co 6 miesięcy :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to zależy od skali. Jakbym się ograniczyła tylko do linków z artykułów i publikowała je co chwilę, to pewnie długo bym nie czekała, aż oberwę po łapkach. Tak jest z każdym źródłem linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie zamierzasz podawać adresu to Twój post nie wnosi nic merytorycznego.

2011-2013 rzeczywiście guest bloggin dawało rade - w ten sposób pozycjonowały się wszelkiego rodzaju np. kasyna które tworzyły osobny brand i wpychały go do topów mając budżety 4-5 cyfrowe (miesięcznie) na guest posting. Teraz metoda nie ma przełożenia.

Skoro klienci nie dostali filtra to bez problemu mogłabyś podać 1 przykład - na pewno nie z każdym masz umowę o poufności...a tak to jest takie pitu pitu bez konrektów byleby jelenie kupiły posty w Whitepresie.

Jak to działalo w przeszłości :

https://s9.postimg.org/ocbn44u7z/sponsoredreviews.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro nie zamierzasz podawać adresu to Twój post nie wnosi nic merytorycznego (...) na pewno nie z każdym masz umowę o poufności

Zapis o poufności mam w każdej umowie. A nawet gdybym nie miała, to wiesz dokąd trafiają Twoje życzenia odnośnie podawania adresów ;-)


bez konrektów byleby jelenie kupiły posty w Whitepresie.

Akurat z tym argumentem nie trafiłeś, bo nie pracuję przy WhitePressie i nie mam z jego opiniowania żadnych korzyści. Fikas zapewne też nie, a przynajmniej nic mi nie wiadomo o jego powiązaniach z tym serwisem.

I jeszcze taka mała propozycja - 1 krytyka = 1 własna propozycja na miejsce tej krytykowanej. Możemy się tak umówić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I jeszcze taka mała propozycja - 1 krytyka = 1 własna propozycja na miejsce tej krytykowanej. Możemy się tak umówić?

Najpierw napisz o co chodzi, bo czegoś nie rozumiem.

Uważasz, że krytykując Twoje bajki bez pokrycia (przykładów) trzeba samemu podać na tacy coś z przykładami czy też opowiedzieć kolejną bajkę?

W takim razie ja już nawijam: swle działają!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów mijasz się z prawdą skoro twierdzisz, że nie masz żadnych korzyści to czemu na Twoim blogu są linki referencyjne do https://www.whitepress.pl/ czy też nextcontent.

Jaki cel miałaby publikacja artykułu o tym, że whitepress nie działa albo efekty nie są współmierne do kosztów w momencie jak można napisać, że jest super + link + %od prowizji wpłaconej przez poleconych...

Wiesz Lexy w internecie zarabiam chyba od 2001 roku i doskonale wiem, jak działają pewne mechanizmy (mocno siedziałem w Hyipach - www.talkgold.com ) i pewne schematy wciąż działaja na nieświadomych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności