Skocz do zawartości

Śmietnik z Planety SEO


golum

Rekomendowane odpowiedzi

Rzadko przeglądam nową zawartość forum, ale dzisiaj odpaliłem i....

co drugi wpis to nowy temat bota z planety seo :/

Owszem temat w śmietniku i próbach, ale czemu się wyświetla userom.

Nie można tego po prostu wykasować?

Wkurzające jest przeglądanie postów, gdzie co drugi to właśnie dodany przez bota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początkujący'" data-cid="1384261" data-time="1415214449">

pozdrawiam

MaTriX

W 80 latach czytałem gdzieś, że może żyjemy w pudełku do którego z zewnątrz dostarczane są bodźce a nasze wirtualne (umysłu) działania w zależności od tych doznań poddawane są badaniom. Czyim? Nie wiadomo. Niewiele widać z tego pudełka ;)

Jeśli chodzi o wpis Goluma (też gdzieś o nim czytałem, nie u Tolkiena czasami?) zgadzam się, irytujące są te zajawki. Tę seo planetę może by włożyć do osobnego pudełka niewidocznego dla innych?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Newsbot ma się dobrze, chyba zbyt dobrze ;)

âžKototestâ, przeprowadzony przez âžSbierbankâ, największy bank w Rosji i Europie Wschodniej, wypełnił newsfeedây użytkowników Facebook, a wiadomość o wysyłce kotów na parapetówki dotarła również do zag...

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


newsbot czeka na poprawkę buga w ipb

Bardziej przydawałaby się możliwość blokowania tego cholerstwa w panelu.

Rozumiem, że musicie zarobić, ale to chyba lepiej Wam wyjdzie, jak puścicie więcej spamu na skrzynki, niż będziecie tracić odwiedziny userów :/

Byłem wcześniej niż Matrix :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności