Skocz do zawartości

erotomani gawędziarze - epilog


M0drzew

Rekomendowane odpowiedzi


jakbym miał 20 lat temu tą wiedzę co ma teraz to wykorzystałbym ruch gospodarczy 89/90 - 1995 i teraz bym klepał na bahama laski po tyłku

Lata 80 i 90 to raj do "robienia" kasy. :) Jeśli się nie dorobiłeś do 40 roku życia to później jest już bardzo trudno. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeśli się nie dorobiłeś do 40 roku życia to później jest już bardzo trudno

Wręcz przeciwnie :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki nudny happy end? i sie nie okaze na końcu iz była to szeptanka?

no proszeeee........

co za ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki nudny happy end? i sie nie okaze na końcu iz była to szeptanka?

no proszeeee........

co za ludzie.

chcesz mieć aferę to włącz TV, tam co chwile coś sie dzieje...

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka cały czas wisi w top i widać światło w tunelu. POZDRAWIAM

Czyja stronka ? bo chyba nie moja :))) no chyba że top 80 to top-y :)

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle u mnie stronka na .... z nadrukiem, jest na 13 miejscu, na .....producent podobnie

a to znaczy, że geolokalizacja to jedno, a DC to drugie... wyniki są totalnie różne

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może szukamy innej stronki :), ja oglądałem t.... org.pl

raczej dobrej stronki, chodzi o to , że u mnie jest totalnie inaczej a u teściowej inaczej (pomimo wpisania z palca tej samej geolokalizacji!) rozrzut o ~80 pozycji.

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M0drzew

I tutaj mamy bardzo cenną informację tylko musisz sprawdzić pozycję przez proxy a później z wyczyszczoną z ciasteczek przeglądarką.

Obstawiam teorię o zbieraniu informacji przez google nt. przeglądarki ip na kogo zarejestrowana jest domena co wyszukujemy w przeglądarce jakie strony odwiedzamy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M0drzew

I tutaj mamy bardzo cenną informację tylko musisz sprawdzić pozycję przez proxy a później z wyczyszczoną z ciasteczek przeglądarką.

Obstawiam teorię o zbieraniu informacji przez google nt. przeglądarki ip na kogo zarejestrowana jest domena co wyszukujemy w przeglądarce jakie strony odwiedzamy itp.

1. zazwyczaj pracuję w trybie prywatnym -> niezapisywanie ciasteczek etc. często też czyszcze ciasteczka, bo wyątkowo wkur...ce jest jak szukałem opon na zimę, a potem gdzie nie wejdę to wszedzie mi reklamy google walą po oczach oponami, albo jak bylem na stronie lot-u, by sprawdzic cenę lotu gdzies tam, to potem wszedzie wyskakiwalo mi, że nie skonczylem rezerwacji lotu...

2. czesto zmieniam maszyny na których siedze (inny mac karty sieciowej, inny system, rozdzielczosc ekranu)

3. dynamiczny IP (chociaz geolokalizacje wszystkich IP są takie same - rozne klasy A)

4. przegladarki tez sie zmieniaja (FF/Opera/IE)

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdzaj ruch na stronie - to ważny czynniki. Z długirgo ogona mozesz mieć dużo wejść.

Są jeszcze inne czynniki. Np. nazwa punktu dostępowego wi-fi. Adresy BTS-ów jak używasz routera GSM, Mac adres rutera lub modemu (bardziej niż karty sieciowej w kompie)

Ja już od 2 lat pisze że wyniki są b różne w zalezności od lokalizacji. Ja mam kila punktów i w każdym inne wyniki. Teraz po tym co piszą i po tym co ja widzę nowy update dodatkowo miesza wyniki i raz jest strona wysoko raz nie. Twoja jednak stoi u mnie wysoko.

Weź sobie darmowe staty w webpozycja na kilka fraz i nie rób sztucznego ruchu. Szkoda na to czasu. Sprawdzaj ile masz wejść na stronę i skąd.

Możesz zrobić profil na FB ( czasem to gó**o na niektóre frazy łatwiej wbić niż stronę.

Możesz jeszcze dopisac tekstu do stron i podstron i zrobić trochę nowych podstron zeby site zwiększyć.

Ja mam dostęp na kilkunastu komputerów na dzień i jak sprawdzasz nawet na tym samym IP to na każdym z nich są inne wyniki. Niektóre naprawdę zaskakują, a kompy stoją obok siebie.

P.S. Cziężkie czasy dla pozycjonerów. Trzeba będzie zmieniać model rozliczeń na ruch a nie opzycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności