Skocz do zawartości

Nowa strona SZOOK !


Gizmo

Rekomendowane odpowiedzi

Szook też zanam informatyka z W-awy który potrafi zrobic deploye na serwery :D

Tylko niemam serwerów i nie pozycjonuje pod WP 8) ;)

Ps art4web ma ok74000 linków co oznacza że gdyby kupić linki za 4000$ można by było spokojnie zająć 1 miejsce w Google

Tym biznesem też rządzi pieniądz.

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szookpl, to ja jestem chętny ;p To, jak ? Kiedy mogę spodziewać się wyników ? https://zymen.net

:D

A tak w ogóle, to chyba to jest kontynuacja innego wątku.., w którym była wojna..

no cóż :-)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz mi sie nie chce walczyć i nie prowadzę fojny a jedynie odppowiedziałem na atak. Powiem ok ale jeżeli ktoś nie jest lepszy i tez sie zasłania wieloma stronami jak www comweb qpe i pozycjonowanie comweb pl i comwebpl tyle ze na interia ktora ma 1%.

Zym3N - codopozycji to zrobię tak - mam mase domen info dodam na siebie domenę która wskoczy :-) na 4 pozycje wykonam redirecta do Twojej strony - jedyny warunek to ty pokrywasz koszt wyslania smska :-) a pozycja wysoka jest Twoja - mi nie zalezy miec tam 20 swoich stron dla tego chetnie dodam wszystkich innych wysokoi żeby ktoś mi nie pisał takich rzeczy, dlatego sitepromotor i sempo i kto kolwiek kto sie do nas przylaczy bedzie nr 1 wszedzie juz nie bawem - zbieramy jeszcze 6 osób i planujemy pokazać co to znaczy pozycjonowanie w grupie. Już dzisiaj daje to nam super efekty. A najlepsze będą do zobaczenia za około miesiąc czasu. Czy to będzie 60% może nie ale wiem jedno będę ja będą moji partnerzy bo wgrupie z odpowidnimi finansami nikt nas nie wybije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to chyba to jest kontynuacja innego wątku.., w którym była wojna..

no cóż :-)

pozdr.

nie, to nie jest wojna.

Chciałem sie tylko zapytac, (przy okazji podając przykład) jak oceniacie pozycjonowanie na " fake firmy".

Czyli robienie stron "niby innych firm" tak by klient myslał ze ma doczynienia z konkurencją.

Zadałem pytanie czy wg was

jest to w porządku ?

i czy warto sie w to bawic ?

Bo moze faktycznie jest to dobry sposób na pozyskanie wiekszej ilosci klientów ?

Wiec skad ta burza... :D

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach na rynku polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wesoło Wybije urząd skarbowy :D

Na poważnie temat zostanie zamknięty

Na Priv ludzie na priv była o tym mowa przy tym którego już tu niema

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek bo nie będę pisał Gizmo bo ty wieszkim jestem ja a ja kim ty.

ale w Interia wcale niemasz inaczej, po 2 dlaczego fake firmy ??? klienci nawet z 10 innychdomen zawsze dostana fakture od Szook.pl - pytałem w interia dzisiaj i w wp czy jest to zgodne widzac 2 pierwsze twoje pozycje powiedzieli że tak bo storny różnią się grafiką.

Skoro jest coś zgodne i robisz tak ty postanowiłem zrobić tak ja- jedyne co wczoraj zrobilemi i przemyslalem to fakt ze jakbym zrobił to na subdomenach tak jak ty to tylko mogłbym zniechecic klienta i jakby widzial napis szook to omijal by te strony sądząc ze to spam.

Twoj zarzut ze sa tofake strony i firmy jest naprwde bezpodstawny

bo sitepormotor. daro.it pozyjonowanie.info sempo.pl to strony moich znajomych.

Moja strona to interactiv ktora zreszta niebawem zniknie zuwagi na koniec domeny a niechce mi sie jej przdluzzac i szook i teinfo i web.positioning.pl które stoji znowuna hasło wyszukiwarki na wp.

Nie mam żadnej strony w wp na subdomenie szooka a ty masz więc to jest bardziej denerwujące.

Zapytam czy po tejdemnostracji wiesz że z szookiem jest wszystko ok i wcale twoje wyliczenia nie maja wplywu na pozycje, odkrylem porpstu nowy jeden myk i tyle.

pozdrawiam

a jeszcze jedno zanim napiszesz znowu cos na mnieto napsiz najpierw na prv i nie rób podobnie to i ja przestane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi sobie potencjalny klient na Pozycjonowanie na to Forum -bo go tu zaprosiłem!

Zagląda do tego posta a potem dzwoni i mówi

Panie toż to jakieś dzieciaki

I kontynuujac mysl Killa zamknalem ten watek. Zreszta na temat szoka dyskutowalismy juz w innym miejscu i nie wiedze powodu aby wracac do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności