Skocz do zawartości

zakazane ryje


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że tacy idioci psują wizerunek praktycznie każdego większego meczu jaki jest w Polsce rozgrywany...

Dlaczego w innych krajach ludzie na mecze mogą przychodzić z dziećmi i się dobrze bawić, a u nas zaraz by ktoś dostał wpi*rdol...

B. dobrze zrobili z opublikowaniem tych nazwisk i zdjęć...

PS. Kurde, dzisiaj byłem u fryzjera i mam fryzurę taką jak 90% tych na fotkach :) Ale ja grzeczny przecież jestem... :piwo:

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bójki na stadionach to nie tylko polski problem. Przecież tak jest wszędzie na świecie.

W Angli szczególnie, ale tam największe stadiony rygorystycznie sprawdzają kibiców przed wejściem. Dlatego własnie biją się na ulicy lub w pubach.

Debilizm, ale niektórzy nie mają co zrobić ze sobą:)

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Angli szczególnie, ale tam największe stadiony rygorystycznie sprawdzają kibiców przed wejściem. Dlatego własnie biją się na ulicy lub w pubach.

W Krakowie tez sprawdzaja - siekiery i tasaki przerzucaja z tylu przez ogrodzenie :-]

Ale dresiarze to chyba tylko polska subkultura - na calym swiecie sa kibole ale trzeba przyznac ze nasi sa po prostu najbrzydsi :-]

To przykre bo rodzac sie z taka morda czlowiek juz jest skazany na porazke - raczej numeru 11 nikt nie przyjmie na kierownika oddzialu bankowego chocby nie wiem jakie mial wysztalcenie :-]

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh ten numer 11 :piwo::P:D

IMHO dobrze, że opublikowali te fotki, teraz możliwe, że tamci się cieszą, są w końcu sławni ;), ale po jakimś czasie to zacznie działać tylko na ich niekorzyść... Ale setek pseudokibiców i tak to nie powstrzyma... :(

//edit:

W Krakowie tez sprawdzaja - siekiery i tasaki przerzucaja z tylu przez ogrodzenie :-]

U mnie trochę spokojniej - tylko cegły, sztachety, metalowe elementy furtek okolicznych domków, podobno komuś skonfiskowali nawet katanę... Znajomemu, który mieszka przy stadionie, przy okazji każdego ważniejszego meczu giną w niewyjaśnionych okolicznościach fragmenty rynien, deski z ogrodzenia i czasem nawet kostka brukowa z podjazdu... :)

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że zamiast upublicznianie tego typu zdjęc zbyt wiele dobrego nie przyniesie. IMHO dużo lepszym posunięciem byloby zaostrzenie kar za tego typu przestępstwa, bo to co jest teraz to parodia - większość wyroków wydawana jest w zawieszeniu.

Sam ze względu na brak jakiejkolwiek kultury na stadionach i zwykły strach o swoje 4 litery :piwo: przerzucilem się z piłki nożnej na siatkówkę i z tego co widzę podobnie jak ja czyni coraz więcej osób - jeżeli nie zrobi się porządku z kibolami to polska piłka długo nie pociągnie.

BTW ten z nr 3 wygląda mi na kieszonkowca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA co to ma być.... Parszywa 16 :D Normalnie drżę ze strachu, zwłaszcza przed numerem 11 :) Jakbym zobaczył takiego buraka na żywo to bym umarł ze śmiechu :)

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności