Skocz do zawartości

Czegoś tu nie rozumiem.


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

który w PL patrzy TYLKO na cenę i to jest jego głównym wyznacznikiem podczas wyboru oferty.

takie klepanie stereotypów aby klepać

w ten sposób ci, którzy maja najtaniej mieli by od ciula klientów a reszta zero -> a wcale tak nie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawialem teksty i... niestety czasem jest słabo z logicznym mysleniem.

prawie kazdy tekst mozna strescic w 1-2 zdaniach.

kiedy to robie -od razu widac czy tekst jest cos wart.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w ten sposób ci, którzy maja najtaniej mieli by od ciula klientów a reszta zero -> a wcale tak nie jest :D

Tu nie ma wielkiej filozofii. Zasada jest prosta jak drut: Zlecasz ten sam tekst 10, 20 osobom (nazywających się copywriterami), tekst jest nie za długi (testowy) i sprawdzasz kto w jakim czasie go napisał i jaka jest jego jakość. Dlaczego mam płacić więcej komuś kto napisał ten sam tekst dwa razy drożej niż ten, który go napisał 2x szybciej i chce połowę mniej kasy? Jakość jakością, bo to zależy od tego jakie są wymagana, ale nie oszukujmy się - każdy szuka usługi na założonym poziomie a jeżeli poziom jest taki jaki mu odpowiada to wybiera tą osobę, która ten tekst napisze najtaniej (czas jego napisania teoretycznie ma znaczenie, ale jak masz kogoś 2x tańszego i napisze go dzień później to można po prostu wysłać tekst dzień wcześniej albo poczekać ten dzień)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tu nie ma wielkiej filozofii

no własnie nie ma, wszystko zależy od tego jaki wybierzesz parametr początkowy

można jakość -> inne parametry --> tu spodziewam się dobrze wykonanej roboty

można także cena -> inne parametry --> tu mam świadomość że może być różnie :)


Zlecasz ten sam tekst 10, 20 osobom

nie mam czasu na takie testy, jak ktoś się ogłasza że coś robi to rozumiem że to robi i wie co robi, a jak dostaję gniota lub kopiuj/wklej z czyjejś strony to uprzejmie informuję wykonawcę o fakcie, nie płacę i więcej nie wracam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisanie jest jak sztuka gry na pianieno, muzyk cwiczy pare godziony dziennie, ten kto pisze też tak ma robić. praktyka czyni mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności