Skocz do zawartości

Spadek ruchu, a diagnostyka


Faraday

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam problem z forum, a mianowicie kilkanaście miesięcy temu nastąpił gwałtowny spadek ruchu o około 60-70%. W Analytiksie widać, że stało się to w ciągu kilkunastu dni (wcześniej forum utrzymywało wysoki ruch przez kilka lat).

Powiedzcie mi proszę, tak po ludzku, normalnie ; -) , gdzie mogę znaleźć osobę, która pomoże mi zdiagnozować ten spadek ruchu? Próbowało kilka osób z tego forum (dobra opinia, po kilkaset / kilka tys. postów), ale dostawałem tylko mętne, niejasne odpowiedzi i w sumie nic z tego nie wynikło. Ktoś tam próbował też coś "popozycjonować" za nie takie małe pieniądze (a osoba ta ma dobrą opinię na PiO), ale też kompletnie nic z tego nie wynikło, kontakt się urwał i tyle.

Tak sobie czytam archiwalne wątki tutaj i też widzę, że SEOwcy to trochę dziwna, zamknięta grupa, sporo odpowiedzi jest zbywających itd... Ale ja chciałbym po prostu zapłacić komuś za dobrą współpracę.

Macie tez serwis zleceniowy, na który mnie przekierowuje z tego forum, ale tam dostaję tylko gotowe odpowiedzi, a później kilkaset mailów przez 2 lata, że nie wybrałem jeszcze wykonawcy...

Kurde, pokieruje mnie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale komu zaufać, komu to powierzyć? Gdybym miał ulokować pieniądze w banku, to ufam np. PKO. A komu zaufać w takich sprawach? Jest jakiś człowiek-marka, ktoś (albo firma), kto z dużym prawdopodobieństwem poradzi sobie z zagadnieniami SEO?

Bo symulantów, którzy się-niby-znają jest na pęczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś z jakich haseł miałeś ruch? Może gdzieś urwał ci się długi ogon, kiedyś mój zapleczowy blog wszedł przypadkowo na jakieś poczytne hasło, nagle kilkanaście tys UU czytelnicy musieli mieć fajną minę czytając sieczkę z mieszarki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności