Skocz do zawartości

[CMS]Co powinien mieć w sobie dobry CMS?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że jestem w trakcie stukania CMS, którego odbiorcami mają być małe i średnie firmy chciałem spytać Was drodzy użytkownicy :-) co wg Was powinno się w takiej aplikacji znaleźć. Aktualnie taki temat trwa też na forum KSE (żeby nie było że spamuje ;-)) - chodzi mi po prostu o zgromadzenie jak największej ilości pomysłów.

BTW https://www.beldzio.com/blog/zbieramy-pomysly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać coś więcej? Nie siedzę mocno w SEO ;-) na pewno będą ładne url oraz możliwośc definiowania opisów, tytułów oraz słów kluczowych dla każdej podstrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie dostępne gotowce oparte na GNU i zobacz jakie moduły tam są i będziesz miał odpowiedź. Jeżeli Twoja grupa docelowa to MSP po prostu postaw się w roli właściciela takiej firmy i pomyśl co chciałbyś mieć na swojej stronie firmowej.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz dlatego zadaje takie pytanie, ponieważ chcem się dowiedzieć czegoś na ten temat od osób, które mogą stanowić grono potencjalnych klientów. Odpowiedź takiej osoby będzie o wiele bardziej wartościowa niż moje przemyślenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno ważne "jeszcze się taki nie narodził, który by wszystkim dogodził" weź to pod uwagę zanim zaczniesz "pozmieniać się na drobne" przy projekcie ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę niczym konkretnym rzucać bo każdy ma jakieś swoje własne wymagania , ale na pewno przyda się coś na kształt niuslettera z mozliwościa zapisywania się do np. wybranych działów , gdzie jak sie doda jakiś produkt/artykuł w wybranym dziale automatycznie wysyłane jest o tym info.

Przyda się strefa dla współpracowników ewentualnie dla oddziałów niedostępna dla normalnych użytkowników ... cholera tego jest za dużo aby o tym wszystkim pisać , ciężko jest wymyslić coś uniwersalnego ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie każdy ma swoje i dlatego stworzyłem taki wątek :-) nie chcę tworzyć czegoś co po prostu będzie kolejną pozycją na liście możliwości, chcem zrobić takiego cms, który będzie zawierał w sobie takie opcje, które są potrzebne :-) I im więcej osób napisze co by chciało mieć w takim systemie tym ciekawszy produkt będę mógł wypuścić.

Dzięki za Twoje pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enbewu.net/blog/2006/06/06/wego-tworzenie-interfejsu-uzytkownika/

Poczytaj i zobacz filmik.

widziałem to i trzeba przyznać, że napisali chłopaki kawałek dobrego kodu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności