Skocz do zawartości

ekopolis.com.pl - Sklep ekologiczny ze zdrową żywnością


JoomLAB

Rekomendowane odpowiedzi

EKOPOLIS | Sklep ze zdrową żywnością uważam oficjalnie za otwarty:) Zaczynamy w Dzień Darmowej Dostawy! Pamiętajcie min. wartość zamówienia to 20 zł. Życzymy udanych zakupów.

Nie znaleźliście poszukiwanego produktu? Napiszcie do mnie, sprawdzę czy towar jest aktualnie dostępny i dodam go od razu dla Was.

Jestem teraz w trakcie dodawania ponad 3000 produktów (zdrowa żywność, kosmetyki naturalne, produkty dla dzieci i niemowląt, ekologiczne środki czystości). Wszystko zostanie dodane przed świętami Bożego Narodzenia.

Zapraszam do oceny i oczywiście zakupów :)

https://ekopolis.com.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona mi się nie podoba, nie chce mi się na niej robić zakupów. Wszystko jest strasznie chaotyczne, za duże, za ściśnięte... Wszytko takie samo, bestsellery wyglądają identycznie jak "zwykłe" produkty, wszystko jest do siebie takie.. przyklejone. Przycisk "Zapisz się do newslettera" jest koszmarny (cały pasek w newsletterem też) i się u mnie nie mieści na stronie, jest w częściach w dwóch rzędach. Biedne logo jest wciśnięte w kąt i kompletnie nie pasuje do strony (a raczej - strona do logo). Menu jest niezauważalne. Cały top jest do bani (w zasadzie go nie ma). Stopki też jakby nie było wygląda fatalnie. Ze szczegółów, to np. logo producenta w opisie produktów jest duuuuużo za duże (i czy w ogóle potrzebne..?).

Mogłoby być fajnie, gdyby ktoś z głową popracował nad tą stroną i poprawił wszystkie niedoróbki. No i albo logo do kompletnej zmiany, albo strona do zrobienia od nowa, aby pasowała do stylu logo.

Profesjonalne stoiska targowe - https://kornet.pl Proste strony internetowe, loga, wizytówki... --> moje projekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności