Skocz do zawartości

Pozycjoner - Rozmowa kwalifikacyjna


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Myślę że każdy miał przynajmniej dwa pytania w których się zawachał w odpowiedzi i przyszło mu do głowy że mogą być 2 poprawne odpowiedzi lub żadna, poza tym miałem przynajmniej 3 pytania w których ... polemizowałbym.

EDIT: Teraz wyjdzie że się tłumaczę, ale to raczej taka wrodzona Polska podejrzliwość w stosunku do testów w których nie liczy się ilość a jakość i logiczne myślenie :)

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyście to widzieli w formie testu?

Jakieś przykładowe pytania/odpowiedzi mile widziane.

bardzo prosze https://www.123promotion.co.uk/tools/seoquiz.php

Dzięki, dobry quiz. Biore się za przetłumaczanie no i sprawdzanie poprawnych odp.

Pozdrawiam :)

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe

You are 86% correct.

Excellent answers - you know lots about SEO it seems.

Ten test jest do bani i tyle traz ten komu wyjdzie 70 % popadnie w samo zachwyt i będzie sie nazywał Specjalista ds/Pozycjonowania.

Jeszcze taka uwaga

jak bym maił kogoś zatrudnić to chciał bym aby pokazał(a) mi swoje zaplecze ;) brzmi dwuznacznie :)

określił (a) od kiedy zajmuje się pozycjonowaniem

aby podał(a) mi adresy stron z których korzysta przy dodawaniu do katalogów, skąd czerpie wiadomości na temat pozycjonowania , z kim współpracował(a) (i tu można się skontaktować), i jakąś podpuchę typu co myślisz o tym aby korzystać z usług ludzi na allego za 10 zł ;) jak by powiedział(a) że ok bo tanio itp to za dzwi.

Liczy sie jeszcze kreatywność

a test może być na początek tak aby zobaczyć czy zna się na temacie.

ducent

-----------------------------------------------------

;) POLSKA POLSKA POLSKA POLSKA POLSKA :P

-----------------------------------------------------

Sklep Ezoteryczny

logo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie testy mają to do siebie, że muszę się domyślać o co tak naprawdę chodzi zadającemu pytanie. Test wyboru jest strasznie ograniczający, nie można bronić swoich racji.

You are 78% correct.

Widać mam rozbieżne zdanie w pewnych kwestiach z osobą która układała te pytania. I jakoś ta moja "niewiedza" nie przeszkadza mi w zdobywaniu wysokich pozycji w serpach.

Testu kandydatowi na seo nie rób, to bezsens. Jak kiedyś szukałem programisty do pracy to najbardziej wkurzali mnie ludzie zestresowani i mało komunikatywni oraz tacy mówiący nie potrafię.

Dasz takiemu "mistrzowi seo" jakieś słówko o trudności takiej jakiej nigdy nie pozycjonował i co powie Ci nie potrafię? Na co Ci taki pracownik?

Wolę przyjąć kogoś kto jeszcze czegoś nie potrafi ale jest zdeterminowany w zdobywaniu wiedzy i nie odejdzie od kompa dopóki czegoś nie zrobi.

Może w seo nie ma to tak ogromnego znaczenia, ale na miłą współpracę to i owszem.

Nie da się sprawdzić wiedzy kilkoma wyuczonymi pytaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a prawde mowiac, czy jezeli ktos jest dobry w SEO ? to przyjdzie na taką rozmowę ?

Ktos kto swoje wiedzial i wie to i wie jak zarobic spokojnie w domu bez koniecznosci szukania pracy.

SEO to nie tylko wiedza aktualna a takze umiejetnosc dostrzegania zmian i szybkiego reagowania.

A osoba z takimi cechami jak umiejetnosc radzenia sobie w stresie :) google swirus, reakcja na zmiany, umiejetnosc podejmowania trafnych decyzji zapewne zarobi kilka wyplat jakie moze zaoferowac Polski pracodawca za pracę seo majstra.

Wiec tak prawde mowiac czy ktos da sie ubrac w kaganiec ? kto sie na tym naprawde zna.

Bo jak dla mnie to nie jest to tylko kwestia wiedzy a checi, zapalu, walki i pasji do seo.

A najczesciej jest tak ze gdy zaczynamy pracowac w firmie dla kogos to wszystko idzie sie walić.

Wiec czy tak naprawde aktualna wiedze jest ważna ? czy raczej umiejetnosc jej przyswajania.

Czy tak wielka filozofią jest przedłożenie komus wiedzy SEO ? żadną. Tydzien czasu i amator moze zostac mistrzem.

Wazne tylko czy ten amator bedzie mial zapal i checi i zdolnosci pojmowania tematu.

Bo nie robmy z SEO/SEM wiedzy tajemnej i o wysokiej specjalizacji.

Wszystko to zapał, praca, zapał, praca.

i ankieta na temat wiedzy moze okazac sie malo przydatna i nic nie mowiaca.

Znam seo majstrow osobiscie ktorzy maja wiedze ale sa tak malo elastyczni ze glowa boli a juz o rozwoju nie wspomne.

Pozatym seo to takze podstawy programowania/obslugi serwerow/ bo przeciez jezeli ktos nie bedzie znal podstaw tych tematow to i nie pojmie mozliwosci optymalizacji i innych technik pozycjonowania.

Ktos zadal np pytanie czy spam w meta sie oplaca - a czemu ma sie nie oplacac, zalezy co komu i po co sie robi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go w rekrutacji nie używałem i nie zamierzam

mówiłem że podpucha :) ?

WPP - Wrodzona Polska Podejrzliwość :)

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności