Skocz do zawartości

Pozycjoner - Rozmowa kwalifikacyjna


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ten quiz/test jest pierwszym etapem rekrutacji do firmy. Taki....przesiew, zostaną dodane również inne pytania bardziej na logike.

Dzięki za pomoc i zaagażowanie w topic.

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości "przeżyłem" 2 rozmowy kwalifikacyjne na stanowisko SEO specjalisty. Gwoli ścisłości jedną w drodze meilowej - firma była w Poznaniu i niespecjalnie mi się chciało tam jechac tylko dla zaspokojenia czczej ciekawości.

W jednej firmie chcieli, bym pracował za stałą pensje (nawet nie najgorszą), ale zaplecze miałem miec własne i we własnym zakresie rozwijać.

W drugiej SEO specjalista okazał się być rozumiany jako webmaster, który zna podstawy pozycjonowania i umie tworzyć strony tak, by było je łatwo pozycjonować. Porozmawiałem, podziękowałem i poszedłem ;)

Jak już pisał Jeż, w tej branży ważniejsza jest kreatywność niż szczegółówa wiedza.

Anegdota: W pewnej dużej amerykańskiej firmie, bodajże Generals Motors, został przeprowadzony audyt przez zewnętrzną firmę doradczą. Audytorów najbardziej zaskoczył facet, który przychodzil do pracy w nieregularnych godzinach, siedzial przed kompem i przeglądał strony www, czytał gazety, pił kawkę itp. Nic nie robił, wręcz wyglądał jakby się nudził. Zarabial 200 000 $ miesięcznie. Audytorzy poszli do prezesa zarządu z wnioskiem, aby go natychmiast zwolnić. Prezes odparł: "Panowie, to mój najlepszy pracownik. On nic nie robi, poza tym ze raz na miesiąc przychodzi do mnie z pomysłem wartym milion dolarów."...

Niestety w Polsce jeszcze niewiele osób rozumie jak wartościowe są pomysły.

PS.

You are 100% correct.

Excellent answers - you know lots about SEO it seems.

Za pierwszym razem, ale przy paru pytaniach odpowiadałem nie zgodnie ze swoją wiedza, tylko zgadując co autor miał na myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosze https://www.123promotion.co.uk/tools/seoquiz.php

Dzięki, dobry quiz. Biore się za przetłumaczanie no i sprawdzanie poprawnych odp.

Pozdrawiam :)

123promotion SEO Quiz

You are 100% correct.

Excellent answers - you know lots about SEO it seems.

To są chyba naprawdę podstawy jeśli chodzi o wiedzę.. :)

w moim wypadku glównie chyba znajomość angielskiego pomogla :)

A ot odpowiedzi które wybralem

agtile, moze ktos jeszcze bedzie chcial sie sprawdzic... a Ty podajesz na tacy kto zabił.

wycinam. z3.

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności