Skocz do zawartości

Głupoty na stronach :/


Trademark

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo, sporo osób z tego forum klepie różne stronki. Zdarza się Wam, że na stronach, w komentarzach, księgach gości, forach, itp. dostajecie negatywne, a nawet obraźliwe komentarze? Czyżby to 'robota' konkurencji, czy po prostu wygłupy dzieciaków lub ludzi, którzy darzą Was niewielką sympatią? :(

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od serwisu, przykładowo strona pewnego zespołu którą robił wokalista sam :( swego czasu zbierała komentarze nie za muzykę a za wygląd strony. Po zmianie designu ( kiedy stworzyłem nowy layout ) ... pojawiły się nowe komentarze, tym razem bardzo pozytywne.

Od tamtego czasu na stronie nie doszedł ani jeden negatywny komentarz.

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to robota pozycjonera, to w komentarzach i księgach gości raczej są typu "fajna strona", "fajny artykuł" + link.

Ja na swojej stronie mam praktycznie same bluzgi. Póki mnie ktoś bardzo nie obraża, traktuję to jako content.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki mnie ktoś bardzo nie obraża, traktuję to jako content.

To u mnie czasami nawet konkurencja się reklamuje.

Jeśli jakiś "pozycjoner" dodaje linka, to albo nie jest na tyle inteligentny aby zauważyć "nofollow", albo żeby wpisać go w pole na URL poprawnie (z "https://") :>

Mimo najszczerszych chęci traktować tego jako content nie mogę, chociaż czasami spamerskie wpisy zostawiam (ocenzurowane) ku przestrodze :(

Pozdr,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy do kogo stronka jest adresowana, ja kiedys dodalem do swojego serwisu o komunikatorach opisy gg, wypozycjonowalem na 3 miejsce w google i nagle pojawialo sie kilkadziesiat dziennie "nadwyraz inteligetnych" komentarzy ktorych 90% stanowily emoty i text w stylu "Jooooołłłłłł, mam 13 lat i szókam dziewczyny, jak coś to klikajcie na muj numer GG" :(.

Jak masz strone adresowana do ludzi doroslych i wyksztalconych to tez mozesz sie spodziewac normalnych komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności