Skocz do zawartości

Skrypt Link Popularity


myth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Witam,

Chciałbym się Was zapytać, czym może być spowodowane to, że na jednych serwerach skrypt działa prawidlowo, a na innych nie wyświetla nic.

EDIT: Z tego co widzę, dane są zapisywane do plików, ale skrypt ich nie wyświetla.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Yahoo nadal wyswietla mi 0 czym to moze byc spowodowane. Oczywiscie site ktore wpisuja maja strony w yahoo :)

Wygląda na to że to zależy od serwera też. Ten sam identyczny kod wstawiłem na dwóch różnych serwerach. Na jednym wyświetla Yahoo BL, na drugim już nie...

Kombinuję jeszcze inny skrypt pod BL i póki co zawsze wyświetlają się BL z Yahoo, a dodatkowo jeszcze z Altavisty i Althaweb.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej zalezy na ilosci zaindeksowanych stron. Cos z tym wyrazeniem pewnie jest nie tak ale ja nie wiem co :)

Wstępny skrypt, jeszcze bez layoutu

Popatrz tu: Link popularity +PR

Ja to robię zupełnie inaczej. Na razie bez zapisu danych, ale też można cóś takiego dodać, żeby nie szukać za każdym razem.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Yahoo nadal wyswietla mi 0 czym to moze byc spowodowane. Oczywiscie site ktore wpisuja maja strony w yahoo :)

Skrypt LinkPopularity

No to spróbujmy z tym Yahoo!

Zamień:

na

powinno pomóc...

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipton, u mnie nie działa ( nazwa.pl)

'Yahoo!' => array('Mask' => "/of about\s+(\d+(,\d+)*)\s+(-|for)/",
'BLSearch' => "https://siteexplorer.search.yahoo.com/search?p=http%3A%2F%2F!TARGET_HOST!&bwm=i&bwmf=s&bwmo=&fr=FP-tab-web-t&fr2=seo-rd-se",
'IPSearch' => "https://siteexplorer.search.yahoo.com/search?p=!TARGET_HOST!&sm=Yahoo%21+Search&fr=FP-tab-web-t&toggle=1"),

w kodzie wyżej przecinka brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

mam problem z link_popularity, konto na home.pl

wgrałem plik https://www.seodir.web-tools.pl/link_popularity-fsock.rar

strona z błędem

Warning: socket_connect() unable to connect [49]: Can't assign requested address in /katalog/otwarty_disp/link_popularity.php on line 150

Warning: socket_connect() unable to connect [49]: Can't assign requested address in /katalog/otwarty_disp/link_popularity.php on line 150

Warning: socket_connect() unable to connect [49]: Can't assign requested address in /katalog/otwarty_disp/link_popularity.php on line 150

Warning: socket_connect() unable to connect [49]: Can't assign requested address in /katalog/otwarty_disp/link_popularity.php on line 150

Warning: socket_connect() unable to connect [49]: Can't assign requested address in /katalog/otwarty_disp/link_popularity.php on line 150

Warning: socket_connect() unable to connect [49]: Can't assign requested address in /katalog/otwarty_disp/link_popularity.php on line 150

Poprawka:

Zadziało, ale po pewej modyfikacji, tzn wywaliłem pewną część kodu.

Plik działający: katalog.be/link_popularity_2.zip

niestety nie jest już dostępny

:P

searching.. bing.com

Hunting in Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

tez go chciałem uzyc ale nie chyba nie działa

zrobiłem tak jak mówicie

na serwerze home.pl

stwrzyłem folder ls_cache ustawiłem chomod 777 w nim .htaccess a w nim <limit POST GET>deny from all</limit>

skopiowałem link_popularity.php na serwer i stworzyłem l.php i tam dałem

<?php 
	include("link_popularity.php");

	// $website - tu podac URL strony, dla ktorej chcesz sprawdzic LinkPopularity
	$website = "https://www.kupserwis.pl";
	$lp_test = LinkPopularity($website);

	echo "Google IP : ".$lp_test['Google']['ip'];
	echo "Google BL : ".$lp_test['Google']['bl'];

	echo "MSN IP : ".$lp_test['MSN']['ip'];
		echo "MSN BL : ".$lp_test['MSN']['bl'];

	echo "Yahoo! IP : ".$lp_test['Yahoo!']['ip'];
	echo "Yahoo! BL : ".$lp_test['Yahoo!']['bl'];
?>

efekt: w floderze ls_cache tworzy mi sie plik

a jak otwieram l.php to zobaczcie nic sie nie wyswietal www.kupserwis.pl/l.php

co zle robie?

www.kupserwis.pl - Giełda stron wwww. Kup, sprzedaj swoją strone www za darmo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności