Skocz do zawartości

[Wykonam] Teksty wszelkiej maści i rodzaju!


Gotrek Gurnisson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

wykonam teksty wszelkiego rodzaju: precle, opisy do katalogów, teksty na strony zapleczowe, synonimiczne, bez synonimów, tam gdzie ważna jest jakość i treść merytoryczna oraz tam gdzie nie jest to wymagane :)

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu na priv bądź drogą mailową: gotrek11@gmail.com

Jeśli chodzi o moje doświadczenie w pisaniu to... Naprawdę mam się czym pochwalić :) Choć miałem teraz trochę przerwy to jednak jeszcze nie tak dawno pisałem całymi dniami przez ok. 2,5 roku.

A co pisałem? To co obecnie oferuję plus poważniejsze tematy włącznie ze specjalistycznymi publikacjami.

Jakie tematy są mi bliskie? Nic co ludzkie nie jest mi obce... Ma to swoje wady i zalety - dla moich zleceniodawców są to wyłącznie zalety!!!

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności