Skocz do zawartości

SEO oszuyśći


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

....

Zgadnij dlaczego to mnie nie dotyczy? Po prostu nie chce mi się zajmować bzdetami.

Jeżeli faktycznie nie będziesz reagować na tego typu wątki to przyznam Ci racje że nie masz czasu na zajmowanie się bzdetami. Jeżęli jednak zawierasz głos w dyskusji to jednak masz czas na te bezdety :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xann też ma "za uszami" (prawie każdy z branży ma), więc jest on ostatnią osoba, która powinna pisać takie info

co innego mieć coś "za uszami" a co innego być hipokrytą,

mam wrażenie że sporo osób nie zna działalności SM i stąd nie każdy rozumie wątek,

swoją drogą to chyba na g+ pisał że linkowanie EM nazywa testem, więc my wszyscy testujemy

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżęli jednak zawierasz głos w dyskusji to jednak masz czas na te bezdety

Nie lansuję się, nie sprzedaję i nie kupuję żadnych usług. Nie wyciągam goowna na wierzch. Nie podp..rdalam ludzi z branży. A, ze czasami poszarpię się blakiem, to dla zdrowotnosci.

Zapewne kolejnym Twoim etapem będzie zgłoszenie sebastiana do google Jaki to on niedobry i jaki hipokryta. Więcej luzu. Zajmij sie swoimi sprawami.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie w błąd polega na podjęciu przez sprawcę działań mających na celu wytworzenie w świadomości pokrzywdzonego nieprawdziwego obrazu rzeczywistości.

Ale udostępnianie swla w któym 50-60% domen ma bana to już nie jest wprowadzanie w błąd. To marketing --> H I P O K R Y T A!

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejmujecie się a za chwilę temat tradycyjnie zablokuje tajmniczy Ktoś ;)

Xann ma nastawiony zegar i co jakiś czas robi zadymę. Powód zadymy nieważny ważne, że się o nim gada. Kurz opadnie, będzie sielsko i spokojnie aż się Xannowi znowu budzik włączy.

To taka nasza Piowa Tradycja, jak w Misiu :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko pozostaje jedno, po co to wszystko? Skoro i tak większość osób opinie innych na ich temat ma w głębokim poważaniu ;) Niekórzy chyba chcą dotrzeć aż do dwunastnicy;) Ale jeśli macie aż tyle wolnej energii....

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś koleś coś tam wypisuje sobie na swoim blogasku. Czy to jakaś ważna persona w branży? prekursor pozycjonowania? człowiek wysoko postawiony w Google? a może akcja promocyjna w stylu nie ważne jak piszą byle by pisali. Produkując się na temat Sebastiana M. robicie z niego celebrytę, jakaś ważną osobistość, którą należy zdemaskować. Nie macie nic do roboty, że zajmujecie się tym co napisał i gdzie dodał linka jakiś koleżka? Do tego aby jeszcze analizować jego profil linków i pisać na ten temat artykuł... Xann chyba na prawdę cienko przędzie, że ma czas na takie dyrdymały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomka żona wygnała z kuchni to mu się nudzi ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Xann chyba na prawdę cienko przędzie, że ma czas na takie dyrdymały.

No coś Ty, SWL zarabia miliony, tylko jeszcze o tym nie wiecie, będzie w kolejnym wpisie. Miał niedawno reklamę u Miśniakiewicza darmową, kolejne sekretarki będzie zatrudniał do robienia lodów.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności