Skocz do zawartości

Zepsuta domena


Lind-Lau

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, domena do odratowania, kilka "seo firm" (linki, jakie linki? nie potrzebne są...) robiło na niej optymalizacje, kilku amatorów starało ją "pozycjonować" . Efekt jest taki, że google jej nie indeksuje, nie ma jej w wynikach pomijając wyniki dla nazwy domenyk, żadnych linków... itp. itd.

Czy jest sposób na naprawienie jej i ile to może potrwać. Może ją usunąć z googla i zacząć od początku, ale nie wiem czy po usunięciu nie trzeba czekać jakoś strasznie długo aż znowu ją google polubi.

ps.

A tak przy okazji chciałbym w katalogu dać patrona dla każdej kategorii i nie wiem co dać dla kategorii: Obcojęzyczne i Regionalne, może ktoś ma jakieś pomysły.

Katalogi stron kdir i free web directory only english please!!! : system wymiany linków - Czyli zostań moim referralem w link vault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie wstydze :D ale co tam www.interflashdesign.co.uk

Najprawdopodobniej bede musial zrobic ta strone od nowa, to nie problem, interesuje mnie tylko czy warto, czy moze lepiej zrobic na nowej domenie.

Katalogi stron kdir i free web directory only english please!!! : system wymiany linków - Czyli zostań moim referralem w link vault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wreszcie wytłumaczyc jak to sie robi by żle sobie domene wypozycjonować?

Domena chyba moze byc wypozycjonowana lub nie ,ale zle wypozycjonowana - o co chodzi?

ps.To ze googiiel jej nie chce to żadna nowośc bo gogiel ostatnio nikogo nie cche

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

°K°, kopia podstron jest sprzed roku...

No toz wlasnie mowie, nie indexuje nie chce nie lubi, ....

zrobilem katalog ostatnio i juz roboty po nim biegaja az milo, a tam nic pusto. glucho a linki sa na kilku stronach ktore ta firma zrobila (znaczy ja ostatnio) i juz dawno sa z nienajgorszym pagerankiem (w porywach do czterech) a gogle ma to gdzies buszuje po tamtych stronach a tutaj nie zaglada.

Mozna sobie zlą reklamę zrobić, to i źle wypozycjonować też można ;P

Konkretnie sie pytam:

Zacząć od nowa z nową domeną czy ze względu na jakiś tam PR i wiek domeny ratować tą.

Katalogi stron kdir i free web directory only english please!!! : system wymiany linków - Czyli zostań moim referralem w link vault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tak: oferujecie pozycjonowanie i optymalizacje w wyszukiwarkach tak...

z Bulldoga wynik jest taki: site:www.interflashdesign.co.uk Results 1 - 10 of about 17

Wiekszosc linkow dostala "Supplemental Result" dlatego ze: to

Ja nie spodziewalbym sie niczego innego. W momencie kiedy google ladnie wchodzi zeby z wami pogadac to was nie ma:D

img.

ps.

Your search - link:www.interflashdesign.co.uk - did not match any documents.

Your search - link:interflashdesign.co.uk - did not match any documents.

Jakby to ujac...ciezkie frazy jak na 0 poprawnie zaindexowany stron/podstron.

Chyba pozostaje czekac i miec wlaczony serwer, chociaz upal jak cholera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Bulldoga wynik jest taki: site:www.interflashdesign.co.uk Results 1 - 10 of about 17

Wiekszosc linkow dostala "Supplemental Result" dlatego ze: to

tylko ze to jest z: 14 Jul 2005 09:43:07 GMT.

Ja to wszystko rozumiem i wiem że:

meta jest smieszne

linki sa pourywane

to menu flaszowe mialo jakąś śmieszna animacje i muzyczkę (2 MB żywej wagi)

jakas java nie wiem po co ,

oprócz seo oferujemy tez "1,000,000 email advertisements "itd,itp... :unsure:

, nie wiem tylko czy warto,wiec moze ktos po zerknieciu okiem fachowce powie mi czy wogole jest szansa na wyciagniecie tej domeny i jak dlugo to potrwa, bo moze lepiej znaleźć jakąś inną domenę i zacząć od nowa?

Katalogi stron kdir i free web directory only english please!!! : system wymiany linków - Czyli zostań moim referralem w link vault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym kupic nowa domene :) domena chociazby .com kosztuje ok. 25zł czy to tak duzo?

NIe chodzi o cene, tylko ta domena to nazwa firmy i

ma juz jakis tam wiek, co jest wazne.

Dzieki za konkretna odpowiedz, czyli nic sie nie da juz z tym zrobic?

Katalogi stron kdir i free web directory only english please!!! : system wymiany linków - Czyli zostań moim referralem w link vault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie usunalbym wszystkie wpisy ktore widzi google,doprowadzil strone do finalnego stanu, podlinkowal ja gdzies w mocnych miejscach i czekal na efekt.

Mozna rozwazyc opcje wspolpracy z profesjonalna firma np. z tego forum z tym ze to bylby dosc duzy koszt biarac pod uwage twoje frazy. Na moje frazy dostalem oferty w granicach 1,300 funtow m-c nie jest to malo, sam osocisie dorastam do podjecia tej decyzji.

pozdrawiam

img.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czemu wy mi mowicie, ze google nic nie widzi, nie indexuje, ja to wszystko wiem. I nie mam zamiaru sie podejmowac pozycjonowania pod webdesign (bez zaplecza :).

Chyba wywale wszystko i zaczne od nowe.

btw. zdarzyla sie okazja i dzisiaj '13 06 2006' wyrejestrowalem z googla swoja stara stronke (dluga historia) byla jakies pol roku off-line, jak ktos chce to moze sobie poobserwowac jak to przebiega: wfe

Katalogi stron kdir i free web directory only english please!!! : system wymiany linków - Czyli zostań moim referralem w link vault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności