Skocz do zawartości

Zepsuta domena


Lind-Lau

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim dzięki za pomoc, kilka rad na pewno wykorzystam. Wyjaśniam więc, że jestem świadomy kondycji tej witryny. Znam przyczyny (wady), znam skutki (widać je aż za dobrze w wyszukiwarkach) nie wiem tylko co będzie lepsze

opcja A:

zostawić to w google, zrobić stronę od nowa, podlinkować i zobaczyć co się stanie.

opcja B:

wywalić z googl, zrobić stronę od nowa, poczkać (jak długo?) , podlinkować i zobaczyć co się stanie.

opcja C:

nie przejmować się, zrobić nową domenę, zrobić stronę od nowa , podlinkować i zobaczyć co się stanie.

Opcja A może nie przynieść rezultatów bo najprawdopodoniej strona jest zbanowana i zafiltrowana na wszystkie możliwe sposoby (czy wspominałem, że jest kila kopi tej strony na .com i coś tam jeszzcze, co miało pomóc w pozycjonowaniu :) )

Opcja C wydaje mi sie najrozsądniejsza ale nie chciałbym się pozbywać tej domeny (pewnie nie będę mógł)

Co do opcji B nie mam pojecia jak długo to może potrwać zanim gogl zacznie na nowo indexować wywaloną stronę. Ktoś ma jakieś podejrzenia albo jeszcze lepiej doświadczenia z reindexowaniem stron po wywalaniu z gogol?

Inną sprawą jest to co robiły te firmy pseudo pozycjonerskie.. niestety niczego sie nie doszukałem.

A już wyjaśniam: dodali jakąś jave nk początku i koćcu każdej podstrony (nie wiem po co,chyba jakieś statystyki), dołorzyli te linki w stopce... i to chyba wszystko :)

Katalogi stron kdir i free web directory only english please!!! : system wymiany linków - Czyli zostań moim referralem w link vault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności