Skocz do zawartości

[info] Ważne informacje dla wszystkich płacących kartą


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Z początkiem roku wchodzą w życie nowe niższe stawki interchange. Opłata pobierana za płatności kartami zostanie obniżona. W przypadku kart debetowych wyniesie maksymalnie 0,2 proc, a kredytowych 0,3 proc. Jak ocenia Piotr Waś z Ingenico Group to może spowodować, że terminale pojawią się w mniejszych sklepach, w których ich nie było. Na tym mogą kończyć się dobre wiadomości, bo niższe interchange może też zachęcić banki do podniesienia opłat.

https://biznes.wp.tv/i,Wazne-informacje-dla-wszystkich-placacych-karta,mid,1624124,index.html

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przeciętnego Kowalskiego znaczy to tylko tyle, że skończą się czasy darmowych kont.

Dla przeciętnego przedsiębiorcy znaczy tylko tyle, że firmy obsługujące płatności kartą odbiją to sobie w abonamentach za najem terminali.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up prędzej świnie zaczną latać :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności