Skocz do zawartości

Ostrzeżenie dla webmasterów służące obronie społecznie uzasadnionego interesu


Inżynier Mamoń

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi mówi, że ten temat czytają lub przeczytają też winowajcy.

i jak czytają to leżą do góry kołami i nie mogą pozbierać się ze śmiechu....

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

"Legalne" spamy, wymiany linków itp. natomiast mnie nie interesują, bo nie są przestępstem, powiedzmy.

:D

O żesz! Mojrzesz internetów nam się objawił!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że mojego "interesu" nikt nie obroni ... jak przeczytałem sobie ten artykuł to tam jest taki ostani paragraf mówiący o tym, ze wszystko robi się na wniosek pokrzywdzonego - a na takiego nie wyglądasz ... nie będąc właścicielem serwisów możesz sobie tylko poskakać na PiO i innych forach.

Nie mniej powodzenia ;)


@blake: popraw literówkę z tym Mojżeszem bo ząb Mnie rozbołał :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


popraw literówkę z tym Mojżeszem

To nie literówka, tak miało być :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ju es ej gdzie coś takiego można podciągnąć pod przestępstwo federalne :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwałem ironię ale nei do końca byłem pewien ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ironia , ironią bo tam praktycznie można sprawę za wszystko zrobić (nawet za gwizdnięcie pod nosem na widok ładnego tyłka) ale włamanie na stronę tam podpada pod przestępstwo federalne, tym bardziej włamanie na stronę instytucji państwowej.


Dla jasności - włamanie ale nie "udostępnienie przez nieuwagę" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamoń spamoń jest rozżalony, iż jego strony na frazy lokalne wypadły z top10. A jak mówił były to strony "dla ludzi" a ten co ten czeski bombarder robi to już oczywiście nie są dla ludzi.

Jego strony to :

kredyty.e-pozyczki24.pl
e-chwilowki24.eu
e-pozyczki24.eu
szybka-pozyczka24.eu
e-kredytyonline.pl
ofe.twoja-emerytura.pl
twoja-emerytura.pl
ubezpieczenia.twoja-emerytura.pl
oc.twoja-emrytura.pl
e-finanse24.eu
podatek.twoja-emerytura.pl
seta24.pl
e-pozyczki24.eu
pozyczki24.info
e-kredyty24.eu
e-pozyczkionline.pl
pozyczki.twoja-emerytura.pl

Proszę o ocenę czy takie strony są dla ludzi, czy ich tysiące wygenerowanych podstron powinny nadal się znajdować w indeksie google. Moim zdaniem nie i wole jednego śmiecia z paydaymansion niż 20 śmieci tego oto osobnika, który kilka miesięcy temu za*** serpy tym shitem tak, że na każdą frazę było po 20 stron tego autowygenerowanego syfu. Po *** się pytam?

Ultimatum do autora: Albo dziś skasujesz zawartość wszystkich tych domen ale jutro rano idzie zawiadomienie do Komisji europejskiej, adsense i twojej mamy, że jesteś upośledzony i twoje strony szkodzą moim oczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, wyjaśnienie: te cztery dni ultimatum to łącznie z dniem dzisiejszym.

Mamonspamoń, no zerknąłem na Twój wpis, bo był blisko. Ty naprawdę taki głupi jesteś, czy tylko udajesz, że nie rozumiesz o czym piszę?


Mamonspamoń, na te strony które wymieniłeś to zapewne już niejeden donos do Google poszedł (nie ode mnie, bo moja też pozostawia do życzenia). Skoro nic im to nie zaszkodziło, to może mają kumpli w Google. Jednak donos z powodu włamu do właściciela, to co innego. Tu Google nie ma nic do gadania tylko właściciel któremu na www się włamali. I PRZESTĘPSTWO POPEŁNILI, możliwe że zaszkodzili pozycji strony. Rozumiesz wreszcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, wyjaśnienie: te cztery dni ultimatum to łącznie z dniem dzisiejszym.

Megalomania - skupienie na własnej doskonałości, samozadowoleniu oraz świadomości własnej wartości, znaczenia i możliwości

Pojęciem tym określa się potocznie zawyżoną nieprawidłową samoocenę, ale także system urojeń, tzw. urojenia wielkościowe w zaburzeniach o charakterze psychotycznym

uweym56x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to łącznie z dniem dzisiejszym

Nie rób jaj! Dzisiaj jest niedziela (dzień wolny od pracy, we wtorek też święto ustawowo wolne od pracy, daj chociaż 3 dni robocze! Takiej ilości nie da się usunąć ot tak!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności