Skocz do zawartości

Ostrzeżenie dla webmasterów służące obronie społecznie uzasadnionego interesu


Inżynier Mamoń

Rekomendowane odpowiedzi

jestem w rozterce bo nie wiem czy zamknąć wątek cz nie ..

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mamoń sramoń już nawet nie chce przyznać się do swoich "stron dla ludzi". Chyba powineś je bardziej nazywać widgetami dla robotów google. Hahaha. Nikomu nie wmówisz, że robisz akcje prospołeczną, każdy wie, że to twoje strony i że działasz tylko i wyłącznie w swoim interesie, bo chcesz się pozbyć konkurencji, która daje sobie radę w tych jakie trudnych czasach lepiej niż ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej jakie fajne zaplecze - mogę wysłać gdzie trzeba ??? ;-)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art. 267. § 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.

Męczy mnie pytanie:

do jakich informacji ci hakerzy mogli się Twoim zdaniem włamać rejestrując się w CMSie?

bo z pewnością wytłumaczysz to właścicielom stron w Twoim #mega-piśmie-do-prokuratury-gdzie-tylko-dane-mają-wstawić...

no i męczy mnie druga strona medalu po przestudiowaniu podanych przez Ciebie paragrafów:

§ 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie.

§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

bo teraz pojawiło mi się pytanie: czy Ty aby na pewno dostałeś pełnomocnictwo autorów tych spamów na ujawnienie tego publicznie? Jak nie, to podanie tego przez Ciebie do publicznej wiadomości jest takim samym przestępstwem jak ich "nielegalne pozyskanie informacji" ze stron - jak to nazywasz - zhakowanych...

zaczynam mieć wyrzuty sumienia, że wrzucałem swoje linki na stronach Białego Domu...

w sumie Prezydenta USA o to nie pytałem :P

ale ich CMS dawał swojego czasu taką możliwość ;)

i mimo, że jak wskazał Krzychu - włamanie jest u nich przestępstwem federalnym, to mnie jakoś nie ścigali... po prostu linki usuwali co jakiś czas :D

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mi się czytać wątku, ale w temacie chronienia swojego interesu, polecam

Spodenki_ochronne_C_YA_k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzą i usuwają strony... Mają chyba czas do jutra.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tik-tak.. tik-tak.. tik-tak..

no chłopaky.. czas ucieka.. dziś dla Was dzień sądu "ostatencznego" :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wesoło będzie, jak Wam ktoś wejdzie do domu lub mieszkania i nasra w każdym pomieszczeniu. Będzie wesoło? :) Bedzie prukuratur i sund ostatenczny? :)

Edit.

Pamiętam jak w Czeczeni (chyba to były lata 90) za takie zniewagi wycinali całe rodziny i krewnych, ale zostawiali przy życiu matkę winowajcy. Charakterni górale. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności