Skocz do zawartości

Trolling prawnoautorski


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nowe formy zarabiania w internecie przez cwanych klauzyperdów

https://di.com.pl/news/51235.html

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać wzięli przykład z tych akcji wyłudzania kasy za regulaminy sklepowe

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym dostał takie pismo to bym z automatu polazł do prokuratora z podejrzeniem popełnienia szeregu przestępstw. Na kolanie znalazłem 3 powody:

1/ przekazania danych osobowych dzierżawcy łącza, z którego dokonano rzekomego piractwa. Dane na 99% pozyskane zostały nielegalnie - prawdopodobnie równie "groźnym pisemkiem" z kancelarii. Przypomnę, że dane osobowe w naszym kraju chronione są ustawowo i ustawa o ochronie danych osobowych bardzo dokładnie precyzuje komu, na co, po co i dlaczego można nasze dane (bez naszej wiedzy przekazać) i nie jest to "prośba" jakiegoś nie spełnionego mecenasa z kancelarią radcy prawnego.

2/ próba zastraszenia, która w mojej ocenie wzbudza uzasadnioną obawę jej spełnienia. Jeżeli ktoś nam grozi, że znajdziemy się w sytuacji przez niepożądanej o ile nie spełnimy jakichś warunków możemy uznać za zastraszanie i prawdopodobnie szantaż.

3/ podejrzenie wyłudzenia - tylko pod warunkiem, że mamy 100% pewność, iż nie złamaliśmy czyjegoś prawa autorskiego (nie targaliśmy czegoś na nielegalu z sieci p2p wraz z udostępnieniem, gdyż samo pobranie, na użytek własny już takie łatwe do "ukarania nie jest")

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności