Skocz do zawartości

[Wykonam!]Teksty Seo! Szybkie Wykonanie I Niska Cena!


Gość cisu80

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!

Dobre artykuły to podstawa pozycjonowania Twojej strony w sieci. Z całą pewnością doceniasz to źródło, dzięki któremu możesz zyskać kolejnych nowych użytkowników na Twojej stronie ;)

Mam na imię Paweł i chciałbym przedstawić Ci moją ofertę pisania tekstów na potrzeby SEO. Podobnych ogłoszeń jest na forum bardzo wiele, jednak mam nadzieję, że zechcesz poświęcić mi 3 minuty Twojego czasu. Gdyż, jeśli potrzebujesz doświadczonego i odpowiedzialnego copywritera to mam dla Ciebie świetną propozycję.

Na rynku działam już od kilku lat i przez cały ten czas obsłużyłem setki klientów, zarówno firmowych, jak i prywatnych.

Do swoich klientów zawsze podchodzę poważnie, dlatego też nigdy nie przedłużam wykonania zlecenia i trzymam się wytycznych. Dzięki temu teksty zawsze są gotowe na czas i nie musisz się martwić o to, że nagle z copywriterem nastąpił brak kontaktu.

Zajmuję się pisaniem tekstów różnego typu. Od wymagających artykułów na strony/blogi po teksty typu pressel pages czy zapleczowe.

Poszukuję kolejnych zleceń, szczególnie interesuje mnie stała współpraca z osobami/firmami, które byłyby w stanie zapewnić mi napływ nowych zleceń.

Zamawiając teksty u mnie masz 100% pewności, że oddam teksty w terminie! Mało tego, jeśli z jakiś powodów się spóźnię i nie dotrzymam umówionego terminu, to Ty dostajesz swoje teksty, ale ja nie biorę od Ciebie ani złotówki za wykonaną usługę!

Moje moce przerobowe sięgają do nawet 60 000 - 70 000 tys. znaków dziennie(w zależności od rodzaju tekstu)!

Kontakt: copitxt@gmail.com

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu :good:

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności