Skocz do zawartości

WAŻNE ! - Zabroniony regulamin !


bestos

Rekomendowane odpowiedzi

Również otrzymałem takiego emaila. Co ciekawe to nie mam działalności gospodarczej ani żadnego sklepu internetowego :) Chociaż mam na jednej ze swoich stron subdomenę "sklep. " ale znajdują się tam wyłącznie odnośniki do kilku innych sklepów internetowych a produkty prezentuje wyłącznie na zasadzie programu partnerskiego związanego tematycznie z moją stroną :)

Być może Ziemia jest piekłem innej planety...
Japonia | jQuery plugins | Restauracje japońskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olać takie wiadomości i się nie przejmować.

Darmowepozycjonowanie.info - przydatne informacje na temat pozycjonowania stron w wyszukiwarkach

Katalogus.pl - jak katalogować stronę i jak znaleźć wartościowe i ciekawe katalogi ?

Informacje i porady biznesowe dla początkujących i doświadczonych przedsiębiorców - Pasjabiznesu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tym spamem stoi firma

SOFTWARE HAUPTSTADT SP Z O O

Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań,

i znany wielu osobom Kudlaszyk Piotr Paweł. To nie pierwszy taki występek z jego strony. Straszne jest tylko to że dalej jest bezkarny. Mnie osobiście to wku**ia ale podobno tym razem sprawa poszła do prokuratury. tylko pewnie nic z tego nie wyniknie po raz kolejny.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności