Skocz do zawartości

Przepraszam za SPAM


aolKRAW

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

chcę przeprosić że część z Was dostała w ostatnim czasie SPAM wysłany w moim imieniu z reklamą Spisu Katalogów SEO.

Zleciłem generowanie trafficu osobie która chyba scrawlowała to forum. Miało być 'chirurgiczne uderzenie' a wyszła wielka kupa.

Przepraszam jeszcze raz i jeśli jest jakiś sposób żebym to Państwu wynagrodził proszę dać znać.

Pozdrawiam

Piotr Krawczyński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu się zdarza, ja kiedyś po pianemu pościłem posting na blog Zgreda ( pierwszą jego wersje) z automatu, ale przyznałem się :D Dobrze że rozumiesz, że takie nieprecyzyjne uderzenie szkodzi w pierwszej kolejności usłudze która się reklamuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hagen

Pewnie, można to tak zinterpretować, jak Ty - czyt. zareklamował się raz jeszcze, to dopiero bystrzak;) Rozumiem.

Z drugiej strony, jeśli ktoś chce naprawdę przeprosić, uderzyć się w pierś to jak ma tego dokonać ?

Mało kto dziś potrafi powiedzieć przepraszam, do tego się podpisać, a świat byłby lepszy ;)

Ja doceniam.

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jimmi

dzięki za przypomnienie wiecznie zapominam ja usunąć

Wracając do tematu. Moim skromnym zdaniem koleś poleciał ze spamem, teraz szuka odkupienia(dalsza cześć marketingu), lub miał wcześniej konto poleciał ze spamem(się naczytał jak to można szybko rozpowszechnić stronę) zobaczył ze coś idzie nie tak(pewnie dostał od kogoś ciekawą wiadomość, że to tak nie działa), wiec wymyślił historyjkę z nierzetelną osobą która mu zrobiła psikusa.

PS. ta nieufność się wzięła z tego, że im głębiej wchodzę w świat e-marketingu tym bardziej się przekonuje że w sieci nic nie dzieje się przez przypadek. Testuje wiele technik marketingowych, często w celu czysto naukowym, dlatego mocno zainteresowała mnie ta pobłażliwość z postem przeprosi nowym.

Moim zdaniem to Fake, ale oczywiście każdy może się mulić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam jak spamerzy jadą po innych spamerach nie widząc swojej winy.

Spamował, ominą filtry, wyszperał maile - co z tego? Jak ktoś ma z tym problem to może dochodzić swoich praw przed sądem, jeśli nie - jego problem...

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie uciekam od odpowiedzialności - wiem że to ja dałem ciała.

Zapewniam Was, że moją intencją nie jest "zwalenie tego na kogoś innego" - chcę tylko nieco wyprostować sprawę.

Nie zamierzam też reklamować się tutaj w żaden sposób a strona którą prowadziłem została przeze mnie wyłączona.

O crawlingu dowiedziałem się wczoraj po przeczytaniu wypowiedzi nieco wkurzonych osób (odbiorców) na jednej z grup na FB.

Mówiąc całkiem serio to przez kilka tygodni kampanii @ nikt do mnie nie napisał żadnego maila "z opieprzem" więc nie śledziłem i nie kontrolowałem tego tematu wystarczająco.


p.s. wiecie jak to jest póki płynie kasa to się mało pytań zadaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan ze Ty się nabierasz na takie historie

to ja znalazłem jego na FB, to ja jemu napisałem o spamie na bazie sharwestowanej z PiO, to ja napisałem Jemu że to nie pierwszy raz już na PiO o nim piszą, wiec na co się nabrałem>???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie uciekam od odpowiedzialności - wiem że to ja dałem ciała.

Zapewniam Was, że moją intencją nie jest "zwalenie tego na kogoś innego" - chcę tylko nieco wyprostować sprawę.

Nie zamierzam też reklamować się tutaj w żaden sposób a strona którą prowadziłem została przeze mnie wyłączona.

O crawlingu dowiedziałem się wczoraj po przeczytaniu wypowiedzi nieco wkurzonych osób (odbiorców) na jednej z grup na FB.

Mówiąc całkiem serio to przez kilka tygodni kampanii @ nikt do mnie nie napisał żadnego maila "z opieprzem" więc nie śledziłem i nie kontrolowałem tego tematu wystarczająco.

p.s. wiecie jak to jest póki płynie kasa to się mało pytań zadaje...

Ja Ci odpisalem i prosiłem o usunięcie maila z bazy, ale bez odzewu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan ze Ty się nabierasz na takie historie

to ja znalazłem jego na FB, to ja jemu napisałem o spamie na bazie sharwestowanej z PiO, to ja napisałem Jemu że to nie pierwszy raz już na PiO o nim piszą, wiec na co się nabrałem>???

Max nie ma coś się denerwować. Nie miałem pojęcia jak sytuacja przebiegała, a tamten post napisałem tylko i wyłącznie w odpowiedzi na post założyciela tematu i na Twój post. Wydawało mi się to dziwne, że ktoś się przyznaje do winy, a Ty go głaszczesz po główce, klepiesz po dupce i mówisz, że to ładnie z jego strony że widzi w sobie winę.

Ale mówiąc, że to fake miałem chyba w Tym też trochę racji z tego co teraz widzę. Ty powiedziałeś że to nie pierwszy raz o nim piszą ze jest cos nie tak,a teraz Pan założyciel napisał coś takiego "p.s. wiecie jak to jest póki płynie kasa to się mało pytań zadaje..." ^^. Paru ludzi się nabrało, zarobił parę groszy zwęszył, że można zarobić i się nie narobić i będzie leciał dalej z tematem. Typowy polaczek który chce zarobić łatwe pieniądze.

Teraz się przyzna, trochę sytuacja się uspokoi i dalej poleci ze spamem. Niestety, ale tak to jest z Tym zarabianiem w taki sposób, czyli coś tam trochę po spamować , aby coś skubnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a wyszła wielka kupa.
W kontekście sytuacji zrobienia czegoś ... i przepraszania przychodzi mi na myśl kawał z serii szczyty:

Jaki jest szczyt bezczelność:

Wysr** się na czyjeś wycieraczce i poprosić właściciela o papier toaletowy.

Miało być 'chirurgiczne uderzenie'
Zamiast tego wyszedł chirurgiczny target :olaboga:

Nie chciał bym być postrzegany jako orędownik SPAMU i niechcianej wiadomości, ale wszak wysłał (sam też dostałem) informację do osób mogących potencjalnie być tym zainteresowanych ... Nie była to reklama Viader lub pozycjonowania. Do tego zostały podane dane kontaktowe jak numer telefonu...

Tak, czy inaczej spam / nie spam mailowy jest, to drażliwy temat.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności