Skocz do zawartości

[Współpraca] - Poszukuje specjalisty Wordpress - freelancera 'na godziny'


Nikosis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuje kogoś, kto zna się na Wordpress, a także PHP, CSS w takim stopniu, by zaradzić drobnym problemom, których nie da się 'wyklikać', ale jest potrzebny ktoś z podstawowymi umiejętnościami HTML/CSS i PHP.

Przykłady takich prac (nie dotyczą najbliższych prac, mają po prostu pokazać o jakiego rodzaju pracę chodzi):

- Tabelka z cenami się 'rozwala' po dodaniu linków - trzeba ją naprawić.
- Na stronie głównej wyświetlają się wpisy z bloga wg reguły, że pojawiają się pierwsze cztery posty. Należy zmienić regułę.
- Szablon rozwala się w CSS. Trzeba napisać, co należy dodać/edytować, żeby to naprawić.
- Menu się 'chowa', mimo, ze najeżdżamy na nie kursorem.

NIE są to prace w stylu:

- Dodaj stronę,
- Dodaj posta,
- Zainstaluj wtyczkę,
- Zainstaluj Wordpressa.

Najlepiej, żeby taka osoba była bardzo elastyczna jeśli chodzi o godziny pracy.

Działalibyśmy w ten sposób:

1. Opisuję Tobie problem.

2. Ty najszybciej jak to możliwe odpisujesz mi wstępną wycenę (lub mówisz szacunkowy koszt). Czy rozliczamy się zleceniowo czy zadaniowo - kwestia do omówienia.
3. Rozwiązujesz problem i pokazujesz mi na czym on polegał.

4. Wystawiasz mi fakturę/rachunek/dajesz konto bankowe.

5. Ja płacę.

Oferty proszę przedstawić mi na email https://awesomescreenshot.com/03449jaz32 lub PW.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

ul. Piękna 68
00-672 Warszawa
NIP: 524-249-51-43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności