Skocz do zawartości

Roznoszenie ulotek


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie mnie nurtuje czy pod sklepami typu Castrama, galeriami itd można roznosić ulotki? Tzn wkładać je za wycieraczki na parkingu?

Czy trzeba mieć jakieś pozwolenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od administracji obiektów handlowych bo z doświadczenia wiem, że ochrona często przegania osoby roznoszące ulotki bez ich zezwolenia.

Co do wycieraczek, słaby pomysł, bardziej zdenerwujesz ludzi niż zyskasz klientów- miałem kilka telefonów za tego typu praktyki.

Tak jak Kolega cyber wspomniał lepiej zrobić opcję z samochodem.

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mnie nurtuje czy pod sklepami typu Castrama, galeriami itd można roznosić ulotki? Tzn wkładać je za wycieraczki na parkingu?

Czy trzeba mieć jakieś pozwolenie?

Ten parking to nie ulica, ma prywatnego właściciela i takie akcje powinny być z nim uzgodnione. Jeśli chodzi o wycieraczki samochodowe to raczej jest przyjęte, że są zarezerwowane na mandaty i reklamę agencji towarzyskich ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rozdawanie ulotek bez zgody właściciela może skończyć się nawet sądem.

Możesz to czymś podeprzeć? Bo nigdy nie natkąnłem się na regulamin korzystania z parkingu jakiegoś marketu. Rozumiem, że to ich teren i jak zwróca uwagę to trzeba się zmyć, ale sąd za co? Jakieś paragrafy?

U siebie w mieście daje raz w tygodniu ulotki za wycieraczki i jeszcze z tego tytułu nikt mi nic nie powiedział. Za rozdawanie do rak gonili, ale nic poza tym.

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie w mieście daje raz w tygodniu ulotki za wycieraczki i jeszcze z tego tytułu nikt mi nic nie powiedział. Za rozdawanie do rak gonili, ale nic poza tym.

Umieszczenie ulotki w ten sposób, zwłaszcza w miejscu publicznym jest niezgodne z prawem, to ingerencja w prywatną własność, zgodę na to musi wyrazić właściciel pojazdu, terenu lub samochodu

Oczywiście, iż jest to zakazane, trzeba mieć do tego zgodę inaczej taki "naganiacz" zostanie kulturalnie usunięty, u nas zawsze dana firma składa pismo o pozwolenie na taką akcję

Art. 63a.

§ 1. Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nie przeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 2. W razie popełnienia wykroczenia można orzec przepadek przedmiotów stanowiących przedmiot wykroczenia oraz nawiązkę w wysokości do 1.500 złotych lub obowiązek przywrócenia do stanu poprzedniego.

Za umieszczenie tej ulotki odpowie tylko i wyłącznie ten kto ją umieścił.

No i mandat może wynieść od 20 do 500zł.

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najszybsze i najtańsze przelewy do Polski z całego świata 

Najlepsze ogrodzenia CNC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem program w tv na temat oklejania przystanków autobusowych bez zgody właściela i wyszło na to że trzeba taką osobę złapać za rękę. Dostanie ew mandat nic więcej. Przeważnie właściciel firmy sam nie roznosi ulotek więc zawsze może się wyprzeć że to jego konkurencja chce wykończyć i po złości rozlepia.

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ulotki bardziej denerwują niż interesują i wątpię, aby ktoś złapał na nie klienta;) Ja bym chętnie taką ulotkę kazał zjeść roznoszącemu jakbym go złapał, gdy wkłada ją za moją wycieraczkę.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności