Skocz do zawartości

Roznoszenie ulotek


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś było bardzo dużo ulotek z agencjami towarzyskim. Nawet niektóre fajne były (ulotki). Na takie ulotki napewno złapali klientów. ;) wszystko zależy od pomysłu.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Takie pytanie mnie nurtuje czy pod sklepami typu Castrama, galeriami itd można roznosić ulotki? Tzn wkładać je za wycieraczki na parkingu?

Czy trzeba mieć jakieś pozwolenie?
Możesz do póki cię nie złapią. Pod BlueCity trwa to około 2 do 5 minut. Pod innymi do 10 minut. Robi się to tak. Zatrudniasz 20 studentów. Każdemu dajesz po 50 ulotek i mówisz wszystkim żeby startowali w jednym momencie. Każdemu uda sie prawie wszystkie roznieść i zwiać, ale jak podasz adres to masz zaraz telefon do firmy z ochrony i gadkę o du**e i marynie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ma szkołe jazdy, która funkcjonuje w 4-ch miastach sąsiadujących ze sobą. Prowadzi różne działania związane z reklamą i z wszystkich chwali sobie ulotki.

Rozdawane są pod szkołami średnimi, uczelniami itp. oraz bezpośrednio na osiedla, zostawiane na klatkach schodowych.

Inwestycja jest względnie nieduża, a po akcji "ulotkowej" widzi duży ruch i skok na tyle, że zapeniają się terminy jazd nowych kursantów u niego i pracowników, także jak widać po jego przykładzie ulotki działają i są nadal dobrą formą reklamy.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..] jak widać po jego przykładzie ulotki działają i są nadal dobrą formą reklamy.

Nie tylko na jego przykładzie - spożywka wciąż "walczy ulotkami" wspomagając się TV i outdoor'em.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam własną historię, kiedy w wieku 16 lat dorabiałem na ulotkach i właśnie wkładałem je za wycieraczki. Byłą to reklama restauracji, ale nie istotne.

Historia pewnego razu miała koniec na policji.
Roznosniłem ulotki po rynku Wrocławskim i w pewnym momencie podszedł do mnie Pan z firmy Transformers bodajże, który zajmował się oczyszczaniem powierzchni płaskich w centrum. Zatem przyczepił się do ulotek i zechciał iść ze mną na policję na co się zgodziłem.

Pierwsze i właściwie ostatnie pytanie brzmiało do Pana z firmy:
Czy jest Pan właścicielem pojazdu, do którego została włożona ulotka?
Nie
Więc sprawy nie ma, ale łatwo z tego wywnioskować że w sytuacji kiedy to właściciel samochodu by ze mną się przeszedł to sprawa mogłaby być, oczywiście byłaby to jak domniemam sprawa cywilna.

Tak mi się wspomniało po latach z racji tematu :)

„Kiedy chcę pobudzić swój mózg do pracy, włączam komputer. Kiedy chcę odpocząć, włączam telewizor.” — Steve Jobs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na terenach publicznych faktycznie właściciel może tylko. Tereny parkingów supermarketów to prywatne tereny i tam się trochę inne prawa żądzą. Poczytaj w necie można nawet w ryja zarobić jak cię któryś raz złapią.

Niemniej jednak jest dużo miejsc bezpiecznych jak ciągi komunikacji pieszej w miejscach przesiadkowych czy wędrówkach do kościoła gdzie ulotki się rozdaje w bardzo dużych ilościach i bez ryzyka i użerania się z ochraniczami ;)

Samochody bym zostawił bo jak się ulotka przyklei np do szyby z napylonym filtrem to może ją uszkodzić a właściciel nie będzie zadowolony z tego powodu bo taka szyba kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności