Skocz do zawartości

Uprzejmie donoszę...


Trotyl

Rekomendowane odpowiedzi

O kur... :D Komedia... heh

Takich właśnie specjalistów "śmietankowych dupolejców" ma onet. Normalnie nie wierzę własnym oczom!

Jak można być takim lamerem? Niech mi to ktoś wytłumaczy bo po prostu pojąć nie mogę. Zawsze myślałem, że żeby być wyżej to trzeba więcej kombinować i "legalnymi" metodami przeskoczyć konkurencję, a tu jakiś pajac zaczyna płakać, że nie może sobie poradzić, bo konkurencja "oszukuje" i nie jest w stanie wymyślić czegoś lepszego :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake - poczekaj na wpisy na blogach "białych kołnierzyków" przecia to jeden z nich ;) to będzie komedia - a onetowy facebook - oczywiście jest przypadkiem robiąc to samo :)

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę , skończmy nadużywać słowa legalne w kontekście SEO bo potem lemingi powtarzają i wymyślają bzdury a inni łykają to określenie jak pelikan ryby ... :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z facetem jedzącym popcorn

KcZW4dn.gif

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało być z facetem @blake ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do swojego zdania. Gdybyś znał te osoby też byś poewnie inaczej je traktował. Mają duża wiedzę - i swoje podejście, jak każdy. Osobiście trzymam np. kciuki za bceuropa, który pracuje od niedawna w Onet.pl i robi tam SEO. Jak mu wyjdzie WHS tam to będzie super case na to, że sama treścią i optymalizacją można być w topie.

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/157635-nie-podobaja-ci-sie-serpy-po-ostatnich-zmianach-zglos-przyklady-google/?p=1089535

No i jest case :D Widzę, że w onecie pracuje doborowa śmietanka.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz właśnie na FB głupio się tłumaczy, ze chodzi o czyste serpy a nie o uwalanie konkurenta :D Gwałci moją inteligencje...

to czasem nie nasz forumowy kolega DIDO alias moher tam pracuje ?

Dido to Tomek, zupełnie inna postać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności