Skocz do zawartości

Czy warto mieć dzieci?


Brad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
a nie na bohaterów

Dział polityczny jest gdzie indziej, jeśli uważasz, że obecnie bohatery (na przykład człowiek co ratuje ceną swojego życia tonące dziecko) - to debili niepotrzebne społeczeństwu, również polecam dział polityczny. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział polityczny jest gdzie indziej, jeśli uważasz, że obecnie bohatery (na przyklad człowiek co ratuje cena swojego życia tonąc dziecko)

Nawiązałem jedynie do Twojej wypowiedzi. Wychowując dziecko na dobrego człowieka masz pewność, że właściwie zareaguje na daną sytuację. Pokaż mi gdzie tutaj nazwałem osoby ratujące drugiego człowieka "debilami". W innym temacie użyłem podobnego sformułowania do osób walczących o rzeczy, symbole, nie o ludzi. Więc nie dopowiadaj sobie czegoś czego nie było i nie ma.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy warto to się okaże jak ZUS padnie :P

Generalnie ile ich by nie było to przewracają świat do góry nogami :)

Dzieci przede wszystkim uczą pokory i sprawniejszego funkcjonowania, potem jak sa większe i absorbują zdecydowanie mniej czasu (każde po szkole/przedszkolu wręcz zamyka się w swoim pokoju i na kilka godzin jest spokój - robią lekcje, słuchają muzyki, czytają książki, grają na psp, ogladaja TV itp. )

Małe dziecko zabiera duuuużo czasu, duże dziecko zabiera dużo kasy :)

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe dziecko = :)

duże dziecko = :piwo::)

duże dziecko ma małe dziecko = :piwo: :piwo: :piwo::) :)

4 lata: "tato kup mi bransoletkę różową" (5zł)

9 lat: "tato, grę na PSP" (50zł)

12 lat "grę na ps3" (200zł)

15 lat: "dwie stówy na spodnie i pięc dych na kino i do szkoły trzydychy to razem 3 stówy, ok?"

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etat, firma, dzieci, żona, koty, psy, króliki, chomiki ...

Dzieci uczą zarządzania czasem.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do facetów, którzy nie chcieli mieć dzieci z różnych powodów a w wieku około 30-stki lub później się na nie zdecydowali.

Mój syn za 5 dni kończy rok, ja za 3 miesiące mam 43 lata. Nie powinno się tak długo czekać ale nie zawsze i nie wszytko zależy od nas. Na tym Świecie nie ma rzeczy na którą zamieniłbym mojego syna choć znam go tak krótko. Dzieci trzeba mieć. Wszystko.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś to chyba dość ciężko wychować dzieciaki. Możesz być najlepszym rodzicem, zachowywać według najlepszych standardów a i tak możesz nie upilnować dzieciaków od wielu złych rzeczy, które później determinują jakie jest ich życie, a nawet i Twoje jako rodzica..

Ja miałem to szczęście, że swoich chłopaków odchowałem na przełomie nowych i starych czasów i mimo drobnych problemów dziś nie mogę narzekać. Dziś są dorośli, wykształceni, szanują rodziców i babcie, w stałym bliskim kontakcie, są przystojni, mają dobrą pracę, samochody, piękne kobiety. Są na każde zawołanie jak taka potrzeba zaistnieje. Cóż rodzic może chcieć więcej?

A samo wychowanie? No cóż, do wieku szkolnego to sama radość i szczęście. Później zaczynają się schody. Chociaż pamiętam, jak mój 4-leni syn rozbił cegłówką głowę kolegi, którego sam później wiozłem do szpitala. Na szczęście dzieciaki mają twarde głowy.

Ja akurat byłem chyba tym młodym rodzicem. 27 lat i już dwójka była na świecie. Byłem młody miałem dużo sił, a dzieciaki wyzwalają ich jeszcze więcej. Jak dziś spojrzę wstecz, to ciężko mi uwierzyć, skąd człowiek tyle sił brał, żeby gonić do roboty, zajmować się dzieciakami,i jeszcze znaleźć tyle czasu na własne rozrywki i imprezowanie.

Miałem kumpla, kawalera. Przychodził do mnie bardzo często, ja karmiłem dzieciaki, on kąpał, babcia uzypiała, a my na dyskotekę :)

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden rabin powie TAK, drugi - NIE ;)

Podobno po zostaniu ojcem zmienia się sposób patrzenia na świat, człowiek nagle staje się za kogoś odpowiedzialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wtrącę z punktu widzenia kobiety nie planującej dzieci :D

gratuluję.... syty głodnego nie zrozumie, a bezdzietny dzieciatego...

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności