Skocz do zawartości

Czy warto mieć dzieci?


Brad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy warto mieć dzieci?

Czy warto mieć kobietę?

Czy warto mieć orgazm?

Czy warto posiadać prawo jazdy?

Czy warto..

Nie mam i nie będę miał dzieci, to moja decyzja od kilku lat, brakuje czasu a przede wszystkim pewnego podejścia. (i z taką partnerką się spotykam ;)

Jestem u dwójki chrzestnym (etap pieluch, kąpania, nieprzespanych nocy zaliczyłem..nigdy nie miałem nerwów, nigdy nie krzyknąłem i nie krzyknę na dziecko, nie potrafię ZAKAZAĆ, jednak za każdym pójdę w ogień)

Dzieci to nie decyzja czy warto czy nie, to coś znacznie większego, to dar i w gruncie rzeczy coś, co zmienia ludzkie życie..

Choć gdybym nagle dostał informację, że będę ojcem to zdejmuje swój immunitet wolnego kawalera i dzięki temu co mam między nogami, spełniam się w tej roli..

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aczkolwiek jak dla mnie takie zachowanie u dziecka to tylko wina rodziców.

Dopóki dziecko nie dorośnie to zawsze jest wina rodziców aczkolwiek dochodzą też okoliczności na które nie zawsze ma się 100% wpływu. Ponadto warto rozróżnić wychowywanie od hodowli dzieci.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konik^Morski gdybym jeszcze wiedziała o co chodzi to może być potrafiła odpowiedzieć na Twoje pytanie ;) A jeżeli insynuujesz, że moi rodzice nie powinni mnie spłodzić, bo nie jestem godna, żeby chodzić po tym świecie skoro nie chcę mieć dzieci to po prostu... deal with it :P Chociaż mam nadzieję, że na tym forum nikt sobie nie urządza takich personalnych wycieczek.

W ogóle to mam wrażenie, że często faceci nie rozumieją, dlaczego kobieta nie chce mieć dziecka. Facet rozumie, jeżeli inny facet nie chce mieć dziecka. Kobieta rozumie, kiedy inna kobieta nie chce mieć dziecka. Ale często faceci nie rozumieją kobiet, które nie chcą mieć dzieci i widzą je jako crazy cat/dog lady :D Tak jakby posiadanie dziecka było obowiązkiem każdej kobiety, a jeżeli go nie ma to pewnie szalona feministka i nienawidzi facetów.

SEOpisanie - seo copywriting i nie tylko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby posiadanie dziecka było obowiązkiem każdej kobiety, a jeżeli go nie ma to pewnie szalona feministka i nienawidzi facetów.

Jeszcze może być lesbijka :D

e: nie zapominaj jeszcze o Żydówkach :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dalej nie wiem o co ci chodzi

Temat zdominowany przez prawicowo-katolickich użytkowników. W tych kołach standardowym modelem jest 2+2. Wszystkie odstępstwa nie podlegają tolerancji. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem katolikiem i nie planuje mieć dzieci, każdy sam decyduje o swoim życiu ;)co do kobiet, to wygląda to trochę inaczej, z czasem poczują się samotne..i nie ma co ukrywać tego faktu ;)

Różnica między facetem a kobietą jest taka, iż my możemy zostać ojcami bardzo długo, a u was to wygląda trochę inaczej ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności